Сырым ауданы бойынша 2022 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 149 қаулысы
Қазақстан Республикасының Қылмыстык-атқару Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Сырым ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об установлении квоты рабочих мест по Сырымскому району на 2022 год
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 29 ноября 2021 года № 149
В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстана, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат Сырымского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Сырым ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Сырым ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере трех процентов от списочной численности работников организаций Сырымского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов от списочной численности работников организаций Сырымского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Сырым ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарына квота белгіленсін.
4. Осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етілсін.

3. Установить квоту для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере трех процентов от списочной численности работников организаций Сырымского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.