2022-2024 жылдарға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13-12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 598 мың теңге:
салықтық түсімдер – 292 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 306 мың теңге;
2) шығындар – 31 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 132 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 132 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 132 мың теңге.

О бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2021 года № 13-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шолаканкатинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 598 тысяч тенге:
налоговые поступления – 292 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 306 тысяч тенге;
2) затраты – 31 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -132 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 132 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 132 тысячи тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.04.2022 № 16-15 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.04.2022 № 16-15 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет Шолаканкатинского сельского округа на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022-2024 годы", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы".

3. 2022 жылға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 20 965 мың теңге көлемінде көзделсін.
4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 31 желтоқсандағы
№13-12 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 22.09.2022 № 23-12 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5

3. Предусмотреть в бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2022 год поступления субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 20 965 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Ш. Дуйсенгалиева
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 31 декабря 2021 года №13-12
Бюджет Шолаканкатинского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.09.2022 № 23-12 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5