Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №56-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 шілдедегі № 11-4 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №56-4 "2021-2023 жылдарға арналған Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6651 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тасқала ауданының Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 778 мың теңге:
салықтық түсімдер – 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 754 мың теңге;
2) шығындар – 31 081 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 303 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 303 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 303 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-1) тармақпен толықтырылсын:
"1-1). Облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер – 6 412 мың теңге, оның ішінде:
факторлық-балдық шкаласына негізделген мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеудің жаңа жүйесіне арналған шығыстар –6 412 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 1-2) тармақпен толықтырылсын:
"1-2). Аудандық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер - 250 мың теңге, оның ішінде:
ішкі байланыс жылдамдығын арттыру – 250 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О бюджете Казахстанского сельского округа Таскалинского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года №56-4
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 июля 2021 года № 11-4
Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года №56-4 "О бюджете Казахстанского сельского округа Таскалинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6651) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа Таскалинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 778 тысяч тенге:
налоговые поступления – 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 754 тысячи тенге;
2) затраты – 31 081 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 303 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 303 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 303 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1). Целевые трансферты из областного бюджета – 6 412 тысяч тенге, в том числе на:
расходы на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанной на факторно-бальной шкале – 6 412 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-2) следующего содержания:
"1-2). Целевые текущие трансферты из районного бюджета – 250 тысяч тенге, в том числе на:
увеличение скорости внутренней связи – 250 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.