Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 18-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 17.03.2022 № 20-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 649 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 62 069 мың теңге;
2) шығындар – 67 009 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -360 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 360 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 360 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 29-3 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақсоғым ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 604 мың теңге:
салықтық түсімдер – 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 704 мың теңге;
2) шығындар – 36 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -993 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 993 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 993 мың теңге.

Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2022-2024 годы
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2021 года № 18-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2022 № 20-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
1. Утвердить бюджет Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 649 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 62 069 тысяч тенге;
2) затраты – 67 009 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -360 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 360 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 360 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2022 № 29-3 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Аксогумского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 604 тысячи тенге:
налоговые поступления – 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 704 тысячи тенге;
2) затраты – 36 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -993 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 993 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 993 тысячи тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 29-3 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 613 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 099 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 50 514 мың теңге;
2) шығындар – 67 613 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 29-3 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Аңқаты ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 649 мың теңге:
салықтық түсімдер – 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 949 мың теңге;
2) шығындар – 38 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -364 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 364 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 364 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 29-3 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Богдановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2022 № 29-3 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 613 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 099 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 50 514 тысяч тенге;
2) затраты – 67 613 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2022 № 29-3 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Анкатинского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 649 тысяч тенге:
налоговые поступления – 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 949 тысяч тенге;
2) затраты – 38 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -364 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 364 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 364 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2022 № 29-3 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Богдановского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -813 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 813 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 813 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 21.09.2022 № 26-3 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 43, 44 және 45-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 869 мың теңге:
салықтық түсімдер – 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 40 169 мың теңге;
2) шығындар – 41 636 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -767 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 767 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 767 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 29-3 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 474 506 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) Ақжайық ауылдық округі – 35 712 мың теңге;
2) Ақсуат ауылдық округі – 37 502 мың теңге;
3) Аңқаты ауылдық округі – 24 792 мың теңге;
4) Ақсоғым ауылдық округі – 23 693 мың теңге;
5) Долин ауылдық округі – 32 975 мың теңге;
6) Богдановка ауылдық округі – 25 429 мың теңге;
7) Новопавлов ауылдық округі – 24 582 мың теңге;
8) Подстепный ауылдық округі – 46 572 мың теңге;
9) Покатиловка ауылдық округі – 22 945 мың теңге;
10) Приречный ауылдық округі – 24 754 мың теңге;
11) Ұзынкөл ауылдық округі – 26 218 мың теңге;
12) Федоров ауылдық округі – 61 155 мың теңге;
13) Шалқар ауылдық округі – 22 991 мың теңге;
14) Шағатай ауылдық округі – 26 999 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -813 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 813 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 813 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.09.2022 № 26-3 (вводится в действие с 01.01.2022).
15. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 869 тысяч тенге:
налоговые поступления – 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 40 169 тысяч тенге;
2) затраты – 41 636 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -767 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 767 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 767 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2022 № 29-3 (вводится в действие с 01.01.2022).
16. Учесть в бюджетах сельских округов на 2022 год поступление субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 474 506 тысяч тенге, в том числе:
1) Акжаикский сельский округ – 35 712 тысяч тенге;
2) Аксуатский сельский округ – 37 502 тысячи тенге;
3) Анкатинский сельский округ – 24 792 тысячи тенге;
4) Аксогумский сельский округ – 23 693 тысячи тенге;
5) Долинский сельский округ – 32 975 тысяч тенге;
6) Богдановский сельский округ – 25 429 тысяч тенге;
7) Новопавловский сельский округ – 24 582 тысячи тенге;
8) Подстепновский сельский округ – 46 572 тысячи тенге;
9) Покатиловский сельский округ – 22 945 тысячи тенге;
10) Приреченский сельский округ – 24 754 тысячи тенге;
11) Узункольский сельский округ – 26 218 тысяч тенге;
12) Федоровский сельский округ – 61 155 тысяч тенге;
13) Шалкарский сельский округ – 22 991 тысяча тенге;
14) Шагатайский сельский округ – 26 999 тысяч тенге;

15) Шаған ауылдық округі – 38 187 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 17.03.2022 № 20-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін, соның ішінде:
республикалық бюджеттен жалпы сомасы 24 505 мың теңге:
1) Ақжайық ауылдық округі – 2 243 мың теңге;
2) Ақсуат ауылдық округі – 832 мың теңге;
3) Аңқаты ауылдық округі – 1 180 мың теңге;
4) Ақсоғым ауылдық округі – 1 647 мың теңге;
5) Долин ауылдық округі – 1 535 мың теңге;
6) Богдановка ауылдық округі – 2 341 мың теңге;
7) Новопавлов ауылдық округі – 1 700 мың теңге;
8) Подстепный ауылдық округі – 1 391 мың теңге;
9) Покатиловка ауылдық округі – 1 233 мың теңге;
10) Приречный ауылдық округі – 1 381 мың теңге;
11) Ұзынкөл ауылдық округі – 1 869 мың теңге;
12) Федоров ауылдық округі – 2 103 мың теңге;
13) Шалқар ауылдық округі – 1 289 мың теңге;
14) Шағатай ауылдық округі – 1 946 мың теңге;
15) Шаған ауылдық округі – 1 815 мың теңге.
облыстық бюджеттен жалпы сомасы 179 725 мың теңге:
1) Ақжайық ауылдық округі – 14 986 мың теңге;
2) Ақсуат ауылдық округі – 13 032 мың теңге;
3) Аңқаты ауылдық округі – 10 977 мың теңге;
4) Ақсоғым ауылдық округі – 8 386 мың теңге;
5) Долин ауылдық округі – 12 305 мың теңге;
6) Богдановка ауылдық округі – 8 260 мың теңге;
7) Новопавлов ауылдық округі – 8 323 мың теңге;
8) Подстепный ауылдық округі – 19 205 мың теңге;
9) Покатиловка ауылдық округі – 11 237 мың теңге;
10) Приречный ауылдық округі – 8 287 мың теңге;
11) Ұзынкөл ауылдық округі – 8 765 мың теңге;
12) Федоров ауылдық округі – 16 277 мың теңге;
13) Шалқар ауылдық округі – 11 399 мың теңге;
14) Шағатай ауылдық округі – 12 692 мың теңге;
15) Шаған ауылдық округі – 15 594 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 17.03.2022 № 20-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

15) Чаганский сельский округ – 38 187 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2022 № 20-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
17. Учесть в бюджетах сельских округов на 2022 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета, в том числе:
из республиканского бюджета в общей сумме 24 505 тысяч тенге:
1) Акжаикский сельский округ – 2 243 тысячи тенге;
2) Аксуатский сельский округ – 832 тысячи тенге;
3) Анкатинский сельский округ – 1 180 тысяч тенге;
4) Аксогумский сельский округ – 1 647 тысяч тенге;
5) Долинский сельский округ – 1 535 тысяч тенге;
6) Богдановский сельский округ – 2 341 тысяча тенге;
7) Новопавловский сельский округ – 1 700 тысяч тенге;
8) Подстепновский сельский округ – 1 391 тысяча тенге;
9) Покатиловский сельский округ – 1 233 тысячи тенге;
10) Приреченский сельский округ – 1 381 тысяча тенге;
11) Узункольский сельский округ – 1 869 тысяч тенге;
12) Федоровский сельский округ – 2 103 тысячи тенге;
13) Шалкарский сельский округ – 1 289 тысяч тенге;
14) Шагатайский сельский округ – 1 946 тысяч тенге;
15) Чаганский сельский округ – 1 815 тысяч тенге.
из областного бюджета в общей сумме 179 725 тысяч тенге:
1) Акжаикский сельский округ – 14 986 тысяч тенге;
2) Аксуатский сельский округ – 13 032 тысячи тенге;
3) Анкатинский сельский округ – 10 977 тысяч тенге;
4) Аксогумский сельский округ – 8 386 тысяч тенге;
5) Долинский сельский округ – 12 305 тысяч тенге;
6) Богдановский сельский округ – 8 260 тысяча тенге;
7) Новопавловский сельский округ – 8 323 тысячи тенге;
8) Подстепновский сельский округ – 19 205 тысяч тенге;
9) Покатиловский сельский округ – 11 237 тысяч тенге;
10) Приреченский сельский округ – 8 287 тысяч тенге;
11) Узункольский сельский округ – 8 765 тысяч тенге;
12) Федоровский сельский округ – 16 277 тысяч тенге;
13) Шалкарский сельский округ – 11 399 тысяч тенге;
14) Шагатайский сельский округ – 12 692 тысячи тенге;
15) Чаганский сельский округ – 15 594 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2022 № 20-1 (вводится в действие с 01.01.2022).

18. Теректі аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 17.03.2022 № 20-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 17.03.2022 № 20-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 31 желтоқсандағы
№18-2 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті

18. Поручить постоянным комиссиям Теректинского районного маслихата ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
Сноска. Пункт 18 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2022 № 20-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2022 № 20-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 31 декабря 2021 года № 18-2
Бюджет Акжаикского сельского округа на 2022 год