"Тайтөбе ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 126/26-7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 660,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 804,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 856,3 мың теңге;
2) шығындар – 40 412,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 751,9 мың теңге;

"О бюджете села Тайтобе на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 126/26-7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Тайтобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 660,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 804,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 26 856,3 тысячи тенге;
2) затраты – 40 412,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 751,9 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 571,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 08.12.2023 № 75/16-8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Тайтөбе ауылының 2023 жылға арналған бюджет кірістерінде қалалық бюджеттен 25 617,0 мың теңге субвенция қарастырылған.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы
мәслихатының хатшысы
Б.Ибраев
Қосшы қаласы мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 751,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Косшы Акмолинской области от 08.12.2023 № 75/16-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Тайтобе на 2023 год предусмотрена субвенция из городского бюджета в сумме 25 617,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата
Города Косшы
Б.Ибраев
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы