Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-13/2 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № С-22/2 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-13/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26050 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 257 006,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 911 841,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204 429,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 111 225,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 029 511,1 мың теңге;
2) шығындар – 39 457 323,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 158 241,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 134,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 213 375,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 346 726,9 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 346 726,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 611 197,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -611 197,1 мың теңге";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 359 854,8 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 14 075,1 мың теңге сомасында;
жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдауға 6 876,3 мың теңге сомасында;
санитарияны қамтамасыз етуге 1 500,0 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 8 054,8 мың теңге сомасында;
көшелерді жарықтандыруға 10 100,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 11 028,0 мың теңге сомасында;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға 17 030,0 мың теңге сомасында;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 291 190,6 мың теңге;
2) 27 395,6 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 1 422,1 мың теңге сомасында;
санитарияны қамтамасыз етуге 11 290,9 мың теңге сомасында;
абаттандыруға мен көгалдандыруға 9 183,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № С-13/2 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 7 октября 2022 года № С-22/2
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № С-13/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26050) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 257 006,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 27 911 841,2 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 204 429,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 111 225,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 029 511,1 тысяч тенге;
2) затраты – 39 457 323,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 158 241,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 134,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 213 375,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 346 726,9 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 346 726,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 611 197,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 611 197,1 тысяч тенге";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 359 854,8 тысячи тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 14 075,1 тысяч тенге;
на поддержку культурно-досуговой работы на местном уровне в сумме 6 876,3 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии в сумме 1 500,0 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 8 054,8 тысячи тенге;
на освещение улиц в сумме 10 100,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 11 028,0 тысяч тенге;
на организацию водоснабжения населенных пунктов в сумме 17 030,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в сумме 291 190,6 тысяч тенге;
2) трансферты в сумме 27 395,6 тысяч тенге поселку Станционный, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 1422,1 тысячи тенге;
на обеспечение санитарии в сумме 11 290,9 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 9 183,0 тысячи тенге;

автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 5 499,6 мың теңге сомасында;
3) 371 987,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 301 214,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 70 773,0 мың теңге сомасында.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға 587 000,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 және 2021 жылдары бөлінген 44 591,1 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 3 276 085,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 168 784,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихаты хатшысының м.а
Ә.Шаримова
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 7 қазандағы
№ С-22/2 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 5 499,6 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 371 987,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 301 214,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 70 773,0 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2022 год в сумме 587 000,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в затратах городского бюджета на 2022 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 и 2021 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 44 591,1 тысяча тенге, на строительство жилья в сумме 3 276 085,0 тысяч тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 168 784,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
И.о. секретаря Кокшетауского
городского маслихата седьмого созыва
А.Шаримова
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 7 октября
2022 года № С-22/2
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Городской бюджет на 2022 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

833 517,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
374 827,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
458 690,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
172 778,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
156 803,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 975,0
02
Қорғаныс
5 672 259,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 672 259,3
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
40 379,5
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 631 879,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
228 328,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
228 328,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
228 328,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 638 645,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
418 306,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
418 306,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
56 716,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
56 716,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 560 518,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
382 175,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 793,8
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
12 200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 028,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
444 242,2
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу

833 517,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
374 827,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
458 690,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
172 778,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
156 803,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 975,0
02
Оборона
5 672 259,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 672 259,3
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
40 379,5
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 631 879,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
228 328,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
228 328,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
228 328,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 638 645,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
418 306,0
010
Государственная адресная социальная помощь
418 306,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
56 716,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
56 716,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 560 518,6
004
Программа занятости
382 175,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 793,8
007
Оказание жилищной помощи
12 200,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 028,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
444 242,2
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства

117 221,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
334 843,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
157850,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
87 164,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
603 105,2
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
153 144,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
427 960,6
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
20 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 925 753,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 889 188,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 318 217,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
570 970,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
191 726,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
189 326,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
2 400,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
855 816,5
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
855 816,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
532 606,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
233 689,8
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
298 917,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 456 415,2
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
650 872,3
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
1 135 824,4
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
16 392,4
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
653 326,1
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
685 710,5
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

117 221,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
334 843,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
157 850,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
87 164,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
603 105,2
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
153 144,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
427 960,6
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
20 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 925 753,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 889 188,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 318 217,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
570 970,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
191 726,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
189 326,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2 400,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
855 816,5
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
855 816,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
532 606,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
233 689,8
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
298 917,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 456 415,2
015
Освещение улиц в населенных пунктах
650 872,3
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 135 824,4
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
16 392,4
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
653 326,1
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
685 710,5
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

38 854,5
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
462 791,1
III. Таза бюджеттік кредиттеу:
- 158 241,1
Бюджеттік кредиттер
55 134,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
55 134,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55 134,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
55 134,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
213 375,1
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
213 375,1
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
213 375,1
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
346 726,9
қаржы активтерін сатып алу
346 726,9
13
Басқалар
346 726,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
346 726,9
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
346 726,9
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
611 197,1
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
- 611 197,1
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 7 қазандағы
№ С-22/2 шешіміне
2-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1 267 241,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 201 523,2
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
101 359,2
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 064 352,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
250 012,0
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
58 395,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
56 014,0
Протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнайы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдары кеңейту, ақпаратты Брайль қарпімен енгізу/шығару арқылы сөйлеу синтезі бар портативтік тифлокомпьютер
129 047,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту, Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз ету
60 830,0
Ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге
17 957,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға

38 854,5
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
462 791,1
III. Чистое бюджетное кредитование:
- 158 241,1
Бюджетные кредиты
55 134,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
55 134,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55 134,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
55 134,0
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
213 375,1
01
Погашение бюджетных кредитов
213 375,1
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
213 375,1
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
346 726,9
приобретение финансовых активов
346 726,9
13
Прочие
346 726,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
346 726,9
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
346 726,9
V. Дефицит (профицит) бюджета
611 197,1
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
- 611 197,1
Приложение 2 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 7 октября
2022 года № С-22/2
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
1 267 241,2
Целевые текущие трансферты
1 201 523,2
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
101 359,2
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
1 064 352,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
250 012,0
На гарантированный социальный пакет детям
58 395,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
56 014,0
Протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля
129 047,0
Увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами, обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
60 830,0
Оказание услуг специалиста жестового языка
17 957,0
На развитие продуктивной занятости

316 314,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
175 783,0
Көкшетау қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
31 812,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
31 812,0
Көкшетау қаласының мәслихатының аппараты
4 000,0
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
4 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
10 584,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
10 584,0

316 314,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
175 783,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кокшетау
31 812,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
31 812,0
Аппарат маслихата города Кокшетау
4 000,0
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
4 000,0
Целевые трансферты на развитие
10 584,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
10 584,0

Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданы Солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (позиция А,Б,В,Г,Д) (Сыртқы газбен жабдықтау желілері)
10 584,0
Бюджеттік кредиттер
55 134,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
55 134,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
55 134,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 7 қазандағы
№ С-22/2 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б, В, Г, Д) (Наружные сети газоснабжения)
10 584,0
Бюджетные кредиты
55 134,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
55 134,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
55 134,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 7 октября
2022 года № С-22/2
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

9 237 046,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 571 302,5
оның iшiнде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4 566,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
360 278,9
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15 731,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
74 772,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
23 656,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
4 227,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Алғашқы жұмыс орны" жобасы
3 806,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Ұрпақтар келісімшарты" жобасы
687,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
4 841,0
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
192 371,1
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек толеуге
13 937,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
4 000,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
11 500,8
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілетін
750,0
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға
10 000,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 216 079,6
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
11 316,0
Көкшетау қаласы Абай- Жұмабек Тәшенов-Е.Н.Әуелбеков-Мәлік Ғабдуллин көшелерінің шекарасындағы аула аумақтарын күрделі жөндеу
144 227,0
Көкшетау қаласында мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн және жылжымайтын мүлiктi алып қою
189 326,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
93 813,1
Көкшетау қаласы көшелері мен алаңдарын күтіп ұстау
92 471,4
Ағымдағы жөндеу ПС 35/110 Кв (Нұрлы көш)
100 375,3
Көкшетау қаласында коммуналдық мүлікті жөндеу
190 673,8
СТҒ көлденең тұндырғыштарды жөндеу
5 000,0
Жайлау шығын ауданында көлемі 250 м3 болатын 4 пайдаланылмайтын ТСР тазарту және гидрооқшаулау
2 500,0
Құмның сүзгі тиеуін ОСВ ауыстыра отырып, 6 жылдам сүзгіні ағымдағы
2 500,0

9 237 046,4
Целевые текущие трансферты
4 571 302,5
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 566,0
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
360 278,9
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
15 731,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
74 772,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
23 656,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
4 227,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
3 806,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
687,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
4 841,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
192 371,1
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
13 937,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
4 000,0
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
11 500,8
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
На создание центров по поддержке семей
10 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Кокшетау
2 216 079,6
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
11 316,0
Капитальный ремонт дворовых территорий в пределах улиц Абая – Жумабека Ташенова – Е.Н.Ауельбекова – Малика Габдуллина в городе Кокшетау
144 227,0
Изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей в городе Кокшетау
189 326,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
93 813,1
Содержание улиц и площадей города Кокшетау
92 471,4
Текущий ремонт ПС 35/110 Кв (Нурлы кош)
100 375,3
Ремонт объектов коммунальной собственности в городе Кокшетау
190 673,8
Ремонт горизонтальных отстойников ВОС
5 000,0
Очистка и гидроизоляция 4-х неэксплуатируемых РЧВ объемом по 250 м3 в микрорайоне "Жайлау"
2 500,0
Текущий ремонт 6-ти скорых фильтров с заменой фильтрующей загрузки песка на ОСВ
2 500,0

Көкшетау қаласында тереңдігі 100м 6 ұңғыманы бұрғылау
28 515,0
Красный Яр ауылында V 50 м3 су мұнарасын ағымдағы жөндеу
17 030,0
Көкшетау қаласы Станционный кенті аумағында Қылшақты өзені арқылы автомобиль көпірін орташа жөндеу
42 421,0
Көшетау қаласындағы Бейбітшілік шағын ауданындағы жолды орташа жөндеу
75 000,0
Көкшетау қаласы жолаушылар тасымалын субсидиялау
697 911,0
Көкшетау қаласының көше-жол желілерін орташа және ағымдағы жөндеу
500 000,0
"Көкшетау қаласында КҚТҮ төлқұжаттау" АЖ енгізу
23 000,0
Көкшетау қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
228 478,0
Көкшетау қаласының бас жоспарын әзірлеу
228 478,0
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
1 745,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 745,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
1 760 155,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
1 760 155,0
Дамытуға трансферттер
3 246 100,9
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
255 176,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
255 176,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
713 376,0
Көкшетау қаласындағы Кенесары Қасымұлы көшесінен қан орталығына дейін Қопа көлінің жағалауын салу (1-кезек, қан орталығына бұрылудан Қылшақты өзені арқылы өтетін көпірге дейінгі учаске)
91 143,0
Көкшетау қаласының Қан орталығынан Ескі аэропортқа дейін Қопа көлінің жағалауымен жағажай аймағы құрылысы
78 007,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының ескі әуежайдан бастап Сарыарқа шағын ауданына дейін Қопа көлінің жағалауы бойындағы жағалау аймағының құрылысы
128 399,0
Көкшетау қаласындағы Шоқан Уәлиханов көшесінен Бейбітшілік шағын ауданының жолдарын қайта жаңарту
168 857,0
Көкшетау қаласында Қылшақты өзені арқылы Т.Сүлейменов көшесі бойындағы автомобиль жолының көпірін қайта жаңарту
187 386,9
"Ақмола облысы Көкшетау қаласы Кенесары Қасымұлы көшесінен қан орталығына бұрылысқа дейінгі Қопа көлінің жағалауына бойлай жол салуға (Қылшақты өзенінен өтетін көпірден Мақтай Сағдиев көшесіне дейін 2-кезек; Мақтай Сағдиев көшесінен Кенесары Қасымұлы көшесіне дейін 3-кезек)" жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
59 583,1
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
2 277 548,9
Көкшетау қаласында су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту,"Көкшетау қаласы су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту " 2-ші іске қосу кешені (СТҒ) түзету
855 306,5
Көкшетау қаласының М.Әуезов көшесінде (А.Пушкин-Мәлік Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту

Бурение 6 скважин глубиной по 100м в городе Кокшетау
28 515,0
Текущий ремонт водонапорной башни V 50 м3 в селе Красный Яр
17 030,0
Средний ремонт автомобильного моста через реку Кылшакты в районе путепровода на поселке Станционный в городе Кокшетау
42 421,0
Средний ремонт дорог в микрорайоне Бейбитшилик в городе Кокшетау
75 000,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
697 911,0
Средний и текущий ремонт улично-дорожной сети города Кокшетау
500 000,0
Внедрение ИС "Паспортизация МЖД в городе Кокшетау"
23 000,0
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Кокшетау
228 478,0
Разработка генерального плана города Кокшетау
228 478,0
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
1 745,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 745,0
Аппарат акима города Кокшетау
1 760 155,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
1 760 155,0
Трансферты на развитие
3 246 100,9
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
255 176,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
255 176,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Кокшетау
713 376,0
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до Центра крови в городе Кокшетау (1 очередь, участок от поворота на Центр крови до моста через речку Кылшакты)
91 143,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от Центра крови до Старого аэропорта в городе Кокшетау
78 007,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка в городе Кокшетау Акмолинской области
128 399,0
Реконструкция дорог микрорайона Бейбітшілік от улицы ШоканаУалиханова в городе Кокшетау
168 857,0
Реконструкция моста автомобильной дороги по улице Т.Сулейменова через речку Кылшакты в городе Кокшетау
187 386,9
Разработка ПСД "Строительство дороги вдоль берега озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до поворота на центр крови в городе Кокшетау Акмолинской области (2-я очередь от моста через речку Кылшакты до улицы Мактая Сагдиева; 3-я очередь от улицы Мактая Сагдиева до улицы Кенесары Касымулы)"
59 583,1
Отдел строительства города Кокшетау
2 277 548,9
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (ВОС) Корректировка
855 306,5
Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице М.Ауэзова (на участке улиц А.Пушкина-Малика Габдуллина) города Кокшетау

149 938,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында Бәйкен Әшімов көшесі бойымен (Қаныш Сәтпаев көшесінен Мәлік Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау
212 448,1
Ақмола облысының Көкшетау қаласында НПС-2-ден ТК-2-5 2Ду 700-ден 2ДУ 1000 мм-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
134 002,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының З.Темірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
62 916,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай магистралды инженерлік желілер салу (ауданы 38,6 га учаскеде). НПС-2 қайта құру.
42 092,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында №1, №9А шағын ауданында қырық пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлау) құрылысы (3-позиция)
104 089,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байланыстыру) "(сыртқы инженерлік желілерсіз)
6 232,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (1-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
19 014,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (8-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
23 244,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
17 593,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60га учаскеде электрмен жабдықтау) құрылысы
102 000,0
Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (4-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
42 578,8
Ақмола облысының Көкшетау қаласында (2-позиция) тұрғын үй кешенінің құрылысы (байланыстыру) (ауданы 38,6 га учаскеде) (сыртқы инженерлік желілерсіз). Түзету
17 691,5
Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай көп пәтерлі 5 қабатты тұрғын үй (2-позиция) салу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
89 267,4
Көкшетау қаласының №2 Зарап Темірбеков көшесінде жапсарлас салынған паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыру (Ю.Гагарин көшесінде кәріз коллекторын салу)

149 938,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 отТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкен Ашимова (от улицы Каныша Сатпаева до улицы Малика Габдуллина) в городе Кокшетау Акмолинской области
212 448,1
Строительство и реконструкция тепломагистрали от НПС-2 до ТК-2-5 2ДУ 700 на 2ДУ 1000 мм в городе Кокшетау Акмолинской области
134 002,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкен Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
62 916,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. Реконструкция НПС-2
42 092,0
Строительство пятиэтажного сорокаквартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне №1, №9А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
104 089,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 2)
6 232,5
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)" (без наружных инженерных сетей)
19 014,0
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 8)" (без наружных инженерных сетей)
23 244,0
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
17 593,5
Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514га и 60га) в поселке Станционный города Кокшетау
102 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 4)" (без наружных инженерных сетей)
42 578,8
Строительство жилого комплекса (привязка) (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2), (без наружных инженерных сетей). Корректировка
17 691,5
Строительство многоквартирного 5-этажного жилого дома (позиция 2) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау (без наружных инженерных сетей)
89 267,4
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова №2 города Кокшетау Акмолинской области (Строительство канализационного коллектора по улице Ю.Гагарина)

76 057,9
Ақмола облысы, Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіндегі 38, 6 га жер участігінде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлердің (байлау) құрылысы (позиция 6)
55 352,6
Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру жылумен жабдықтау желілері" (1,2,3 позиция)
1 205,9
Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілер салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) Сыртқы электрмен жабдықтау
2 769,7
Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) "Абаттандыру және сыртқы телефондандыру желілері"
21 958,5
Ақмола облысы, Көкшетау қаласында 108 пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үй (ауданы 38,6 га учаскеде) құрылысы (3-позиция). (Сыртқы инженерлік желілерсіз)
229 918,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) "абаттандыру және сыртқы телефондандыру желілері" (Сыртқы газбен жабдықтау желілері)
11 872,3
Бюджеттік кредиттер
1 419 643,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 419 643,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
1 419 643,0

76 057,9
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилыхдомов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция1) (без наружных инженерных сетей)
55 352,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Сети теплоснабжения"
1 205,9
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Наружное электроснабжение"
2 769,7
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Благоустройство и наружные сети телефонизации"
21 958,5
Строительство 108-ми квартирных девятиэтажных жилых домов (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау, Акмолинской области (позиция 3). (Без наружных инженерных сетей)
229 918,7
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Наружные сети газоснабжения"
11 872,3
Бюджетные кредиты
1 419 643,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
1 419 643,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
1 419 643,0