Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № С-13/14 "2022-2024 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № С-15/11 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № С-13/14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 382 731,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 066,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 950,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 352 515,1 мың теңге;
2) шығындар – 392 881,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 150,8 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 150,8 теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022–2024 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 724,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 784,0 мың теңге;
2) шығындар – 78 897,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 173,4 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 173,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № С-13/14 "О бюджетах Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2022-2024 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 31 марта 2022 года № С-15/11
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджетах на 2022-2024 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный" от 28 декабря 2021 года № С-13/14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 382 731,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 29 066,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 950,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 352 515,1 тысяч тенге;
2) затраты – 392 881,9 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -10 150,8 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 150,8 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2022–2024 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 724,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 820,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 71 784,0 тысячи тенге;
2) затраты – 78 897,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 173,4 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 173,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

52 312,1
Краснояр ауылдық әкімі аппараты
51 301,1
1
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
5 123,0
2
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
15 139,0
3
Краснояр ауылдық округі әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
12 158,9
4
Абаттандыру мен көгалдандыруға
1 738,2
5
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
17 142,0
Станционный кенті әкімінің аппараты
1011,0
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1011,0

52 312,1
Аппарат акима Красноярского сельского округа
51 301,1
1
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
5 123,0
2
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
15 139,0
3
На содержание аппарата акима Красноярского сельского округа
12 158,9
4
На благоустройство и озеленение
1 738,2
5
Организация водоснабжения населенных пунктов
17 142,0
Аппарат акима поселка Станционный
1 011,0
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 011,0