2023-2025 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-25/13 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы, 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2023–2025 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –136 204,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 888,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 87,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 129 229,3 мың теңге;
2) шығындар – 136 356,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 152,1 мың теңге;

О бюджете поселка Станционный на 2023-2025 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № С-25/13.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 204,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 888,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 87,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 129 229,3 тысяч тенге;
2) затраты – 136 356,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 152,1 тысячи тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 152,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 24.11.2023 № С-8/4 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023 жылға арналған Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 96 552,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенциялар ескерілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының хатшысы Р.Калишев
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ С-25/13 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Станционный кентінің бюджеті

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 152,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24.11.2023 № С-8 /4 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка Станционный на 2023 год предусмотрена бюджетная субвенция из бюджета города Кокшетау в сумме в сумме 96 552,0 тысячи тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кокшетауского городского
маслихата седьмого созыва
Р.Калишев
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 26 декабря
2022 года № С-25/13
Бюджет на 2023 год поселка Станционный