Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-11/2 "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 7С-15/2 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-11/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26104 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 278 356,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 763 269,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 961,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35 691 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 447 434,4 мың теңге;
2) шығындар – 11 352 423,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 176 994 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 378 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 195 372 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 933 072,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 933 072,6 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-11/2 "О бюджете города на 2022-2024 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 июня 2022 года № 7С-15/2
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-11/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26104) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 278 356,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 763 269,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 961,6 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35 691 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 5 447 434,4 тысячи тенге;
2) затраты – 11 352 423,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 176 994 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 195 372 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 933 072,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 933 072,6 тысячи тенге.";

685,4
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
52 013,3
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
52 013,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
52 013,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
52 013,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
809 129,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
67 150
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67 150
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
67 150
2
Әлеуметтiк көмек
608 962,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
608 962,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
254 070
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 120
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
77 762,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 654
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
112 351,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
91 513
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54 491,9
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
133 016,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
133 016,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 547,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
900
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 461
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
48 858
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

685,4
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
52 013,3
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
52 013,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
52 013,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
52 013,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
809 129,1
1
Социальное обеспечение
67 150
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67 150
005
Государственная адресная социальная помощь
67 150
2
Социальная помощь
608 962,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
608 962,7
002
Программа занятости
254 070
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 120
006
Оказание жилищной помощи
6 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
77 762,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 654
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
112 351,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
91 513
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54 491,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
133 016,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
133 016,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 547,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
900
021
Капитальные расходы государственного органа
250
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 461
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
48 858
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

11 131,5
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
66 826,3
Қалалық мәслихат аппараты
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
135,4
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
40 000
Кепілдендірілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтарымен қамтамасыз етуге
11 200
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
28 331
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен (кресло-арбалар) қамтамасыз етуге, техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдарды кеңейтуге, Брайль қарпімен ақпаратты енгізу-шығара отырып, сөйлеу синтезі бар портотивті тифлокомпьютермен қамтамасыз етуге
35 129
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
6 663
Санаториялық-курорттық емделуге
6 222
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге
16 884
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
22 737
Ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуге
4 320
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 655
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
74 985
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
9 248
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға гранттар, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылар мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге гранттар
45 792
Қоғамдық жұмыстарға
68 817
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
66 855
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
5 036
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидияларға
10 108
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
7 084
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
5 652
"Бірінші жұмыс орны" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
13 485
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
919
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге

11 131,5
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
66 826,3
Аппарат городского маслихата
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
135,4
Отдел занятости и социальных программ
На выплату государственной адресной социальной помощи
40 000
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
11 200
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28 331
На обеспечение инвалидов протезно-отропедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портотивный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом-выводом информации шрифтом Брайля
35 129
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
6 663
На санаторно-курортное лечение
6 222
На оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
16 884
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
22 737
На оказание услуг специалиста жестового языка
4 320
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 655
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
74 985
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
9 248
Гранты на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
45 792
На общественные работы
68 817
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
66 855
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
5 036
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
10 108
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
7 084
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
5 652
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
13 485
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
919
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана

7 581
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
1 877
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне біржолғы материалдық көмек төлеуге
1 000
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
2 778,6
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
500
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын сатып алуға
250
"Серебрянный возраст" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
9 074
Ішкі саясат бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
1 704,1
Мәдениет, тілдердідамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Степногорск қаласының Бестөбе кентіндегі "Рауан" МҮ ғимаратының көрермендер залын ағымдағы жөндеуге
10 629
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
71 958
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
41 219
Экономика және қаржы бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
152
Кәсіпкерлік бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
218
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге жылумен жабдықтау желілерін салуға, аумақты абаттандыруға (1-кезең)
10 000
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау желілерін салуға және абаттандыруға (2- кезең)
11 789
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сыртқы электр жарықтандыру желілерін салуға және аумақты абаттандыруға (5-кезең)
4 839
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау желілерін салуға (5- кезең)
25 361
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау желілерін салуға (6- кезең)
234 923
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сыртқы электр жарықтандыру желілерін салуға және аумақты абаттандыруға (6- кезең)
8 813
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үй салу объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы қайта қолдану жобасын байланыстыру (7-кезең)
10 000
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үй салу объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы қайта қолдану жобасын байланыстыру (8-кезең)
10 000
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге (7-кезең)
10 000
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге (8-кезең)
10 000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға

7 581
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 877
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1 000
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой Отечественной войне
2 778,6
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
500
На приобретение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
250
На развитие продуктивной занятости по проекту "Серебрянный возраст"
9 074
Отдел внутренней политики
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 704,1
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На текущий ремонт зрительного зала здания ДК "Рауан" в поселке Бестобе, города Степногорска
10 629
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
71 958
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
41 219
Отдел экономики и финансов
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
152
Отдел предпринимательства
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
218
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
На строительство сетей теплоснабжения, благоустройство территории к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 1)
10 000
На строительство сетей водоснабжения, канализация, теплоснабжения и благоустройства к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 2)
11 789
На строительство сетей наружного электроосвещения и благоустройство территории к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (5 позиция)
4 839
На строительство сетей водоснабжения, канализация, теплоснабжения, электроснабжения, телефонизация к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (5 позиция)
25 361
На строительство сетей водоснабжения, канализация, теплоснабжения, электроснабжения, телефонизация к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (6 позиция)
234 923
На строительство сетей наружного электроосвещения и благоустройство территории к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (6 позиция)
8 813
Привязка проекта повторного применения проектно-сметной документации по объекту "Строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Степногорске, Акмолинской области (7 позиция)"
10 000
Привязка проекта повторного применения проектно-сметной документации по объекту "Строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Степногорске, Акмолинской области (8 позиция)"
10 000
На разработку проектно-сметной документации на строительство сетей водоснабжения, канализации, теплоснабжения, электроснабжения, телефонизация к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 7)
10 000
На разработку проектно-сметной документации на строительство сетей водоснабжения, канализация, теплоснабжения, электроснабжения, телефонизация к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 8)
10 000
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих

307
Ақмола облысы Степногорск қаласының "Солнечный" шағын ауданының жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік инфрақұрылым салуға. Электрмен жабдықтау
75 391,5
Степногорск қаласының Қырық құдық ауылында мал қорымын салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен қайта қолдану жобасын байланыстыру
2 208
Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
250
Мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
81
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Степногорск қаласының кәріздік тазарту станциясын ағымдағы жөндеуге
135 400
Степногорск қаласының 1 және 2 көтеру сорғы станцияларын ағымдағы жөндеуге
44 600
Степногорск қаласы, Бестөбе кентінің тазалау станциясын ағымдағы жөндеуге
20 000
Степногорск қаласының Новокронштадтка селосында ауыз су құбыры құдықтарын ағымдағы жөндеуге
9 114
Степногорск қаласы Шаңтөбе кенті Горький көшесіндегі коммуникацияларды ағымдағы жөндеуге
26 848
Степногорск қаласының Сілеті су қоймасының 1-2 көтергішінің сорғы станцияларын қайта жаңарту, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
10 000
Степногорск қаласының кәріз жүйесін қайта жаңарту, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
10 000
Изобильное ауылының сумен жабдықтау желілерін салуға ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
10 000
Степногорск қаласына дейін 305 шоқысынан ЖТБЖ магистралды сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
34 500
Ақмола облысы Степногорск қаласындағы Мира көшесінен 20-шағын ауданға дейін Новосибирск көшесі автомобиль жолын қайта жаңартуға (Мира көшесінен Сарыарқа көшесіне дейін 1-кезек)
480 588
"Новосібір көшесі Бейбітшілік көшесінен 20 шағын ауданға дейін автомобиль жолын қайта жаңарту" жобасын түзетуге 2-кезек
10 000
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
170 838
Ақсу, Заводской кенттері арқылы өтетін жолды орташа жөндеуге
170 000
Степногорск қаласы, Қарабұлақ селосы көшелерінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
50 000
Степногорск қаласы, Бестөбе кентіндегі Рысты Шотбаев, Береке, Ыбырай Алтынсарин, Амангелді Иманов және Күләш Байсейітова көшелерін орташа жөндеуге
50 000
Степногорск қаласы, Ақсу кентінің Алтынтау көшесінен Рақымжан Қошқарбаев көшесіне дейінгі жолдарды орташа жөндеуге
50 000
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті көшелерінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге

307
На строительство инженерной инфраструктуры к объектам индивидуального жилищного строительства микрорайона "Солнечный" города Степногорска Акмолинской области. Электроснабжение
75 391,5
Привязка проекта повторного применения с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в селе Кырык кудык города Степногорска
2 208
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
250
Отдел государственных активов и закупок
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
81
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
На текущий ремонт канализационной очистной станции города Степногорска
135 400
На текущий ремонт насосных станций 1 и 2 подъема города Степногорска
44 600
На текущий ремонт станции очистки поселка Бестобе, города Степногорска
20 000
На текущий ремонт колодцев питьевого водопровода в селе Новокронштадтка, города Степногорска
9 114
На текущий ремонт коммуникаций по улице Горького поселка Шантобе, города Степногорска
26 848
На разработку проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция насосных станций 1-2 подъема Селетинского водохранилища, города Степногорска
10 000
На разработку проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция системы канализации города Степногорска
10 000
На разработку проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство сетей водоснабжения села Изобильное
10 000
На разработку проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию магистральной системы водоснабжения ТВНСП от Сопки 305 до города Степногорска
34 500
На реконструкцию автомобильной дороги улица Новосибирская от улицы Мира до 20-го микрорайона в городе Степногорске, Акмолинской области (1-я очередь от улицы Мира до улицы Сарыарка)
480 588
На корректировку проекта "Реконструкция автомобильной дороги улица Новосибирская от улицы Бейбитшилик до 20-го микрорайона" 2- очередь
10 000
На средний ремонт автомобильных дорог города Степногорска
170 838
На средний ремонт дороги, проходящей через посҰлки Аксу, Заводской
170 000
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия улиц села Карабулак, города Степногорска
50 000
На средний ремонт улиц Рысты Шотбаева, Береке, Ыбырай Алтынсарина, Амангельды Иманова и Куляш Байсеитова поселка Бестобе, города Степногорска
50 000
На средний ремонт дорог от улицы Алтынтау до улицы Ракымжана Кошкарбаева в поселке Аксу, города Степногорска
50 000
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия улиц поселка Шантобе, города Степногорска

20 000
Степногорск қаласы, Заводской кентінің көшелерін орташа жөндеуге
34 762
Степногорск қаласы, Қырық құдық селосы көшелерінің жабынын орташа жөндеуге
24 400
Степногорск қаласындағы төрт аула аумағын абаттандыруға
363 579
"Степногорск-водоканал" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайтуға
36 000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
431
Степногорск қаласының Целиноград көшесіне шығатын Сары Арқа көшесі жолын қайта жаңартуға
45 551,7
Степногорск қаласының Шаңтөбе кентіндегі Горняк ПИК қазандығынан жылу желісінің учаскелерін ағымдағы жөндеуге
33 173,7
Ақмола облысы Степногорск қаласындағы Парковая көшесінен 20 шағын ауданға дейінгі Степная көшесіндегі автожолды қайта жаңартуға
363 232
БАРЛЫҒЫ
3 328 135,8

20 000
На средний ремонт улиц поселка Заводской, города Степногорска
34 762
На средний ремонт покрытия улиц села Кырык кудык, города Степногорска
24 400
На благоустройство четырех дворовых территорий в городе Степногорске
363 579
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степногорск-водоканал"
36 000
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
431
На реконструкцию дороги улицы Сары Арка с выходом на улицу Целиноградскую города Степногорска
45 551,7
На текущий ремонт участков теплосети от котельной до КСК Горняк в поселке Шантобе, города Степногорска
33 173,7
На реконструкцию автодороги по улице Степная от улицы Парковая до 20 микрорайона в г.Степногорск Акмолинской области
363 232
ИТОГО
3 328 135,8