Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-11/2 "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 18 тамыздағы № 7С-17/3 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-11/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26104 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 375 356,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 860 269,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 961,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35 691 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 447 434,4 мың теңге;
2) шығындар – 11 449 423,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 176 994 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 378 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 195 372 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 933 072,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 933 072,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-11/2 "О бюджете города на 2022-2024 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18 августа 2022 года № 7С-17/3
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-11/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26104) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 375 356,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 860 269,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 961,6 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35 691 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 5 447 434,4 тысячи тенге;
2) затраты – 11 449 423,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 176 994 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 195 372 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 933 072,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 933 072,6 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.