Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-11/10 "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 7С-21/3 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-11/10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 311,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 790,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 96 502,1 мың теңге;
2) шығындар – 111 159,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 847,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 847,3 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 317 822 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 793,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 298 013,5 мың теңге;
2) шығындар – 332 542,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 720,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 720,8 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 144 944,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 719 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 133 957,7 мың теңге;
2) шығындар – 147 597,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 652,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-11/10 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2022 года № 7С-21/3
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-11/10 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 311,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 790,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 502,1 тысячи тенге;
2) затраты – 111 159,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 847,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 847,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 317 822 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 793,5 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 298 013,5 тысяч тенге;
2) затраты – 332 542,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 14 720,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 720,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 144 944,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 268 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 719 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 957,7 тысяч тенге;
2) затраты – 147 597,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 652,9 тысячи тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 652,9 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 912,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 940,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 962,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61 008,9 мың теңге;
2) шығындар – 71 124,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 211,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 211,8 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 273,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 398,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 761 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 112 113,9 мың теңге;
2) шығындар – 115 798,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 525,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 525,5 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 146,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 298,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 707,3 мың теңге;
2) шығындар – 37 277,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 131 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 131 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2022-2024 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 192,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 942,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 652,9 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 912,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 940,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 962,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 008,9 тысяч тенге;
2) затраты – 71 124,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 211,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 211,8 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 273,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 398,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 761 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 113,9 тысяч тенге;
2) затраты – 115 798,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 525,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 525,5 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 146,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 298,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 707,3 тысяч тенге;
2) затраты – 37 277,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 131 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 131 тысяча тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 192,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 942,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 52 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

1 276,7
Қоқыс шығаруға және стихиялық қоқыс тастайтын жерлерді жоюға
1 300
Жолдарды қардан тазалауға
320
Шығындардың орнын толтыруға
3 316,4
Бестөбе кенті әкімінің аппараты
Степногорск қаласы Бестөбе кентінің Рысты Шотбаев, Береке, Ыбырай Алтынсарин, Амангелді Иманов және Күләш Байсейітов көшелерін орташа жөндеуге
232 000
Үш балалар алаңын салуға
7 380
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
1 162
Степногорск қаласының Бестөбе кентінде тротуарларды ағымдағы жөндеуге
20 000
Шағын сәулет нысандарын дайындауға және орнатуға
2 808,1
Бестөбе кентінің жолдарын орташа жөндеуге техникалық қадағалау жөніндегі қызметтерге
6 280,5
Шығындардың орнын толтыруға
2 062,9
Заводской кенті әкімінің аппараты
Степногорск қаласы, Заводской кентінің көшелерін орташа жөндеуге
34 762
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
931,8
Жеке меншік құқығына актіні дайындауға (спорт алаңы)
2,4
Көше жарығына жарық диодты шамдарды сатып алуға
1 158,4
Заводской кентінің көше жарықтандыру желілерін ағымдағы жөндеуге
7 095,4
Заводской кентінің көшелерін (Бейбітшілік, Қ. Сәтпаев, Т. Бегельдинов көшелері) орташа жөндеуге техникалық қадағалау жөніндегі қызметтерге
450
Құжаттарды ғылыми-техникалық өңдеуге (мұрағат)
348,7
Шығындардың орнын толтыруға
4 991,1
Жасанды кедір-бұдырлықты дайындауға және жеткізуге
446,1
Степногорск қаласы, Заводской кентінің аула аумақтарын абаттандыруға
46 206
Стихиялы қоқыс үйінділерін жоюға (аурухана кешені)
2 678,6
Арқасы бар орындықтарды дайындауға және орнатуға
400
Ағаштарды тәждеуге
910
Жолдарды қардан тазалауға
380
Заводской кенті көшелерінің жолдарын орташа жөндеуге сметалық құжаттаманы әзірлеуге
75
Көшеттерді отырғызу үшін
1 793,2
Шаңтөбе кенті әкімінің аппараты
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті көшелерінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
20 000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
994
Шығындардың орнын толтыруға
2 106,9
Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты
Степногорск қаласы Қарабұлақ ауылының Достық және Сары-Арқа көшелері бойынша асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
50 000
2 көшеге жарық диодты шамдары бар бір тіректі тіректерді орнатуға
4 666,7
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
1 256
Біліктілікті арттыру курстарына
88,8
Сәкен Сейфуллин көшесіндегі жолдарды жөндеуге
3 996
Қарабұлақ ауылында спорт алаңын орнатуға
9 999
Қарабұлақ ауылы көшелерінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге техникалық қадағалау жөніндегі қызметтерге
500
Шығындардың орнын толтыруға
2 579
Зәкірлері бар жасанды кедір-бұдырлық элементтерін дайындауға және жеткізуге

1 276,7
На вывоз мусора и ликвидацию стихийных свалок
1 300
На очистку дорог от снега
320
На восполнение затрат
3 316,4
Аппарат акима поселка Бестобе
На средний ремонт улиц Рысты Шотбаева, Береке, Ыбырай Алтынсарина, Амангельды Иманова и Куляш Байсеитова поселка Бестобе, города Степногорска
232 000
На устройство трех детских площадок
7 380
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 162
На текущий ремонт тротуаров в поселке Бестобе, города Степногорска
20 000
На изготовление и установку малых архитектурных форм
2 808,1
На услуги по техническому надзору на средний ремонт дорог поселка Бестобе
6 280,5
На восполнение затрат
2 062,9
Аппарат акима поселка Заводской
На средний ремонт улиц поселка Заводской, города Степногорска
34 762
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
931,8
На изготовление акта на право частной собственности (спортивная площадка)
2,4
На приобретение светодиодных ламп для уличного освещения
1 158,4
На текущий ремонт линии уличного освещения поселка Заводской
7 095,4
На услуги по техническому надзору на средний ремонт улиц поселка Заводской (улиц Бейбитшилик, К. Сатпаева, Т. Бегельдинова)
450
На научно-техническую обработку документов (архив)
348,7
На восполнение затрат
4 991,1
На изготовление и доставку искусственной неровности
446,1
На благоустройство дворовых территорий поселка Заводской, города Степногорска
46 206
На ликвидацию стихийных свалок (больничный комплекс)
2 678,6
На изготовление и установку лавочек со спинкой
400
На кронирование деревьев
910
На очистку дорог от снега
380
На разработку сметной документации на средний ремонт дорог улиц поселка Заводской
75
На посадку саженцев
1 793,2
Аппарат акима поселка Шантобе
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия улиц поселка Шантобе, города Степногорска
20 000
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
994
На восполнение затрат
2 106,9
Аппарат акима села Карабулак
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия по улице Достык и Сары-Арка села Карабулак, города Степногорска
50 000
На установку одностоечных опор со светодиодными лампами на 2 улицы
4 666,7
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 256
На курсы повышения квалификации
88,8
На ремонт дорог по улице Сакена Сейфуллина
3 996
На устройство спортивной площадки в селе Карабулак
9 999
На услуги по техническому надзору на средний ремонт асфальтобетонного покрытия улиц села Карабулак
500
На восполнение затрат
2 579
На изготовление и доставку элементов искусственной неровности с анкерами