Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 26/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26039 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 983 239,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 714 939,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 407,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 118 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 139 593,4 мың теңге;
2) шығындар – 10 377 953,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 132 138,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 202 158,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 70 020,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 41 143,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 41 143,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 567 994,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 567 994,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 18/2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2022 года № 26/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 18/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26039) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 9 983 239,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 714 939,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 407,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 118 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 139 593,4 тысяч тенге;
2)затраты – 10 377 953,0 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 132 138,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 202 158,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 70 020,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 41 143,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 41 143,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 567 994,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 567 994,6 тысяч тенге.
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

695,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
381 857,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
49 000,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49 000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
49 000,0
2
Әлеуметтiк көмек
245 355,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
245 355,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
53 829,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
44 107,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 985,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
827,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 813,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
51 356,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 438,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
87 502,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 502,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 188,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
706,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 664,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 510,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
34 434,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 528 002,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 630 666,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 630 666,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
102 325,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 528 341,2
2
Коммуналдық шаруашылық
885 981,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

695,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
381 857,7
1
Социальное обеспечение
49 000,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49 000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
49 000,0
2
Социальная помощь
245 355,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
245 355,3
002
Программа занятости
53 829,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
44 107,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 985,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
827,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 813,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51 356,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 438,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
87 502,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 502,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 188,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
706,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 664,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 510,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
34 434,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 528 002,2
1
Жилищное хозяйство
2 630 666,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 630 666,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
102 325,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 528 341,2
2
Коммунальное хозяйство
885 981,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

10 378,1
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
26 002,4
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 002,4
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 410 228,0
1
Отын және энергетика
319 777,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
319 777,0
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
319 777,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
1 090 451,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 090 451,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 090 451,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
102 468,1
1
Ауыл шаруашылығы
2 208,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 208,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 208,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
100 260,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42 508,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
42 508,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
57 752,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 752,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58 194,2
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58 194,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
58 194,2
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
40 357,2
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
17 837,0
12
Көлiк және коммуникация
100 002,0
1
Автомобиль көлiгi
100 002,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

10 378,1
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
26 002,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
26 002,4
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 410 228,0
1
Топливо и энергетика
319 777,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
319 777,0
009
Развитие теплоэнергетической системы
319 777,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1 090 451,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 090 451,0
036
Развитие газотранспортной системы
1 090 451,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
102 468,1
1
Сельское хозяйство
2 208,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 208,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 208,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
100 260,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42 508,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
42 508,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
57 752,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
57 752,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58 194,2
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58 194,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
58 194,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
40 357,2
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
17 837,0
12
Транспорт и коммуникации
100 002,0
1
Автомобильный транспорт
100 002,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

3 368 059,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
327 625,0
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
680,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
680,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3733,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3733,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156 895,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
48 000,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 510,0
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
25 009,0
Жұмыспен қамту өнімділігін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
31 694,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
43 614,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3 068,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 597,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 597,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
147 870,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

3 368 059,0
Целевые текущие трансферты
327 625,0
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
680,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
680,0
Аппарат акима района (города областного значения)
3733,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3733,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156 895,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
48 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 510,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
25 009,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие продуктивности занятости
31 694,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико - социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
43 614,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 068,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 597,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 597,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
147 870,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений

419 491,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 разъезінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілері) құрылысы
292 427,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округінің Жалтыркөл ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желілерінің) құрылысы
612 390,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 070 451,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында, Жібек жолы ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
500 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбыры және оның тармақталуын салу

419 491,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в разъезде 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
292 427,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (улично - дорожные сети) в селе Жалтырколь селького округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
612 390,0
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 070 451,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы, селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
500 000,0
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области

570 451,0
Бюджеттік кредиттер
202 158,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
202 158,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
202 158,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 10 маусымдағы
№ 26/2 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 18/2 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

570 451,0
Бюджетные кредиты
202 158,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
202 158,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
202 158,0
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 10 июня
2022 года № 26/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 18/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

2 807 535,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
971 984,2
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97 870,3
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11 037,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеу бойынша субсидияларға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
662,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10 301,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14 193,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
44 107,0
Облыстық бюджеттен Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11 551,0
"Бірінші жұмыс орны" жобасы бойынша Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2 206,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге "Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
230,0
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 450,4
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттердің аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
382,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу

2 807 535,4
Целевые текущие трансферты
971 984,2
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97 870,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
11 037,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
662,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда
10 301,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
14 193,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
44 107,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 551,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
2 206,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
230,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оказание единовременной социальной помощи ветеранам афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2 450,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оказание единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
382,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета

750,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 593,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 593,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
851 683,9
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
152 300,0
Аршалы ауданының қазандық жабдықтарын сатып алуға (ауыстыруға)
35 000,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінің жылу желілерін ағымдағы жөндеу
97 300,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі автомотикалық газ тарату станциясын пайдалану
20 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін жөндеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
100 000,0
Аршалы ауданының су құбырларын ағымдағы жөндеу
100 000,0
Автомобиль жолдарының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және жөндеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
599 383,9
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы жаяу жолдарды орташа жөндеу
301 833,9
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
18 450,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылы көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
79 100,0
Автобаннан Бірсуат ауылына дейінгі ұзындығы 15 километр автожолды күрделі жөндеу
100 000,0
Аршалы ауданы Түрген ауылындағы кентішілік жолдарды жөндеу
50 000,0
Аршалы ауданы Донецк ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
50 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 837,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды, даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
17 837,0
Жалтыркөл ауылын дамыту және құрылыс салу сызбасын әзірлеу
17 837,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
1 835 551,2
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 774 408,2
Жібек жолы ауылында су құбыры желілерінің құрылысы
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау

750,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 593,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
4 593,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
851 683,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
152 300,0
Приобретение (замена) котельного оборудования Аршалынского района
35 000,0
Текущий ремонт тепловых сетей поселка Аршалы Аршалынского района
97 300,0
Эксплуатация автоматической газораспределительной станции в поселке Аршалы Аршалынского района
20 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт системы водоснабжения и водоотведения, в том числе:
100 000,0
Текущий ремонт водопровода Аршалынского района
100 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
599 383,9
Средний ремонт тротуаров в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
301 833,9
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
18 450,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
79 100,0
Капитальный ремонт автодороги от автобана до села Берсуат протяженностью 15 киллометров
100 000,0
Ремонт внутрипоселковых дорог в селе Турген Аршалынского района
50 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Донецкое Аршалынского района
50 000,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 837,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку генеральных планов с проектом детальной планировки, схем развития и застройки, в том числе:
17 837,0
Разработка схем развития и застройки села Жалтырколь
17 837,0
Целевые трансферты на развитие
1 835 551,2
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 774 408,2
Строительство водопроводных сетей в селе Жибек жолы
150 000,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области

1 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісі) құрылысы
385 161,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 6,7 және 8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісі) құрылысы
75 850,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 6,7 және 8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілері) құрылысы
46 610,0
Жібек жолы ауылының 1,3,4,6,7,8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісі ) құрылысы
339 545,0
Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы жұмыс жобасын түзету. 4 және 5 қабатты алып тастау. Аршалы кентінде 27 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
16 125,0
Ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Бабатай станциясы бойынша сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялау
1 000,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы "Новоалександровка" 110/35/10 киловатт ҚС реконструкциялау
50 000,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында РП-2 құрылысы
269 777,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісі) құрылысы
228 569,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Қойгелді ауылы мекенжайы бойынша орналасқан хоккейден жаттығу базасының құрылысы
80 267,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 разъезінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісі) құрылысы
50 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісі) құрылысы
78 296,2
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында мал қорымын салу, ведомстводан тыс сараптама жүргізумен қайта қолдану жобасын байланыстыру
2 208,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61 143,0
Жарғылық капиталды ұлғайту
41 143,0
"Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбыры және оның тармақтары құрылысы" жобалық-сметалық құжаттамасын түзету
10 000,0
"Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбыры және оның тармақтары құрылысы" жобалық-сметалық құжаттамасын түзету
10 000,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 10 маусымдағы
№ 26/2 шешіміне
4 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 18/2 шешіміне
6 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
601 130,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
601 130,1
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 434,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
34 434,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 000,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (линия электропередачи) в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
385 161,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
75 850,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
46 610,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (улично - дорожные сети) в микрорайоне 1, 3, 4, 6, 7, 8 селе Жибек жолы
339 545,0
Корректировка рабочего проекта "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы". Исключение 4 и 5 этажей. Строительство 27-ми квартирного жилого дома в поселке Аршалы
16 125,0
Разработка проектно - сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения по станции Бабатай
1 000,0
Реконструкция ПС 110/35/10 киловатт "Новоалександровка" в селе Жибек жолы Аршалынского района
50 000,0
Строительство РП-2 в селе Жалтырколь Аршалынского района
269 777,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (улично - дорожные сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района
228 569,0
Строительство тренировочной базы по хоккею, расположенной по адресу: Акмолинская область Аршалынский район село Койгельды
80 267,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (улично - дорожные сети) в разъезде 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
50 000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электропередач) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
78 296,2
Привязка проекта повторного применения с проведением вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в селе Жибек жолы Аршалынского района
2 208,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61 143,0
Увеличение уставного капитала
41 143,0
Корректировка проектно-сметной документации "Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района"
10 000,0
Корректировка проектно-сметной документации "Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района"
10 000,0
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 10 июня
2022 года № 26/2
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 18/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
601 130,1
Целевые текущие трансферты
601 130,1
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 434,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико- социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
34 434,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

535 810,1
Автомобиль жолдарының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және жөндеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
499 383,9
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы жаяу жолдарды орташа жөндеу
301 833,9
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
18 450,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылы көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
79 100,0
Аршалы ауданы Түрген ауылындағы кентішілік жолдарды жөндеу
50 000,0
Аршалы ауданы Донецк ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
50 000,0
Анар станциясында жергілікті су тазарту станциясын ұстау
3 443,2
Константинов ауылының су құбыры желілерін күрделі жөндеуге мемлекеттік сараптамамен жобалау-сметалық құжаттаманы дайындау
12 963,0
Жібек жолы ауылдық округінің қысқы кезеңдегі жолдарын ұстау
5 000,0
Жібек жолы ауылдық округінің ұңғымаларын ағымдағы жөндеу
15 000,0
Жібек жолы ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
10,0
Жалтыркөл ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
10,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) экономика және қаржы бөлімі
11 228,6
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11 228,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала)әкімінің аппараты
19 657,4
Түрген ауылдық округі үшін қызметтік автокөлік сатып алуға
4 848,5
Анар ауылдық округі үшін қызметтік автокөлік сатып алуға
4 300,0
Волгодонов ауылдық округі үшін қызметтік автокөлік сатып алуға
4 008,9
Сараба ауылдық округі үшін қызметтік автокөлік сатып алуға
6 500,0

535 810,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
499 383,9
Средний ремонт тротуаров в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
301 833,9
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
18 450,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
79 100,0
Ремонт внутрипоселковых дорог в селе Турген Аршалынского района
50 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Донецкое Аршалынского района
50 000,0
Содержание локальной станции очистки воды на станции Анар
3 443,2
Изготовление проектно-сметной документации с государственной экспертизой на капитальный ремонт водопроводных сетей села Константиновка
12 963,0
Содержание дорог в зимний период сельскому округу Жибек жолы
5 000,0
Текущий ремонт скважин сельского округа Жибек жолы
15 000,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Жибек жолы
10,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Жалтырколь
10,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 228,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11 228,6
Аппарат акима района (города областного значения)
19 657,4
Приобретение служебного автомобиля для сельского округа Турген
4 848,5
Приобретение служебного автомобиля для Анарского сельского округа
4 300,0
Приобретение служебного автомобиля для Волгодоновского сельского округа
4 008,9
Приобретение служебного автомобиля для Сарабинского сельского округа
6 500,0