Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/2 "2022-2024 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 тамыздағы № 30/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Аршалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 332,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 286,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 134,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58 912,0 мың теңге;
2) шығындар – 102 472,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 140,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 140,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ижев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 489,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 070,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 745,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 174,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 029,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 540,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540,6 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Жібек жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 386 248,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 095,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 330,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 000,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 19/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2022-2024 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2022 года № 30/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 19/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 99 332,0 тысяч тенге , в том числе:
налоговые поступления – 37 286,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 134,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 912,0 тысяч тенге;
2) затраты – 102 472,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 140,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 140,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 43 489,0 тысяч тенге , в том числе:
налоговые поступления – 10 070,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 745,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 174,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 029,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 540,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 386 248,9 тысяч тенге , в том числе:
налоговые поступления – 39 095,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 330,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 000,0 тысяч тенге;