2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 914 661,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 837 799,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 512,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 661,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 019 688,3 мың теңге;
2) шығындар – 17 121 086,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 115 805,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 201 825,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 86 019,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 322 230,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322 230,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 20.12.2023 № 10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер қарастырылғаны 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
4. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттің шығындар құрамынан кент, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер қарастырылғаны 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 86 020,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша қарыз өтелуі ескерілсін.
6. 2023 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 43 789,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте 311 335,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар көзделгені ескерілсін.

О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 35/2.
В соответствии с подпунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 16 914 661,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –3 837 799,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 512,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 661,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 019 688,3 тысячи тенге;
2) затраты – 17 121 086,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 115 805,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 201 825,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 86 019,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 322 230,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322 230,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2023 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2023 год согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета предусмотрены целевые трансферты бюджетам поселка, сельских округов на 2023 год согласно приложению 6.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам в сумме 86 020,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 43 789,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены бюджетные изъятия в сумме 311 335,0 тысяч тенге.

8. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 534 241,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Аршалы кентіне – 87 159,0 мың теңге;
Ижев ауылдық округіне – 39 025,0 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округіне – 13 815,0 мың теңге;
Анар ауылдық округіне – 45 011,0 мың теңге;
Арнасай ауылдық округіне – 23 966,0 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 39 366,0 мың теңге;
Бірсуат ауылдық округіне – 42 941,0 мың теңге;
Волгодонов ауылдық округіне – 30 703,0 мың теңге;
Константинов ауылдық округіне – 60 754,0 мың теңге;

8. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселка, сельских округов в сумме 534 241,0 тысяч тенге, в том числе:
поселку Аршалы – 87 159,0 тысяч тенге;
Ижевскому сельскому округу – 39 025,0 тысяч тенге;
сельскому округу Жибек жолы – 13 815,0 тысяч тенге;
Анарскому сельскому округу – 45 011,0 тысяч тенге;
сельскому округу Арнасай – 23 966,0 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу – 39 366,0 тысяч тенге;
Берсуатскому сельскому округу – 42 941,0 тысяч тенге;
Волгодоновскому сельскому округу – 30 703,0 тысяч тенге;
Константиновскому сельскому округу – 60 754,0 тысяч тенге;

Түрген ауылдық округіне – 36 615,0 мың теңге;
Бұлақсай ауылдық округіне – 36 883,0 мың теңге;
Сараба ауылдық округіне – 28 374,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округіне – 49 629,0 мың теңге.
9. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының хатшысы Е.Қазбеков
Аршалы аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 35/2 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет

сельскому округу Турген – 36 615,0 тысяч тенге;
Булаксайскому сельскому округу – 36 883,0 тысяч тенге;
Сарабинскому сельскому округу – 28 374,0 тысяч тенге;
Михайловскому сельскому округу – 49 629,0 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Е.Казбеков
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 26 декабря
2022 года № 35/2
Районный бюджет на 2023 год

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 387,6
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
31 387,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
282 516,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
31 906,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 906,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
31 906,5
2
Әлеуметтiк көмек
195 655,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
195 655,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
38 639,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39 278,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 179,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
693,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 161,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен
29 675,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29 027,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54 954,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54 954,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 756,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
345,2
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
153,7
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 827,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 872,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 610 372,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 864 112,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6 864 112,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
254 745,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 387,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
31 387,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
282 516,3
1
Социальное обеспечение
31 906,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 906,5
005
Государственная адресная социальная помощь
31 906,5
2
Социальная помощь
195 655,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
195 655,2
002
Программа занятости
38 639,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39 278,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 179,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
693,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 161,7
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
29 675,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29 027,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54 954,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54 954,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 756,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
345,2
021
Капитальные расходы государственного органа
153,7
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 827,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 872,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 610 372,5
1
Жилищное хозяйство
6 864 112,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6 864 112,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция
жилья коммунального жилищного фонда
254 745,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

67 061,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 847,3
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24 188,1
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 188,1
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 351 748,9
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
2 351 748,9
458
Ауданның (облыстықмаңызыбарқаланың) тұрғынүй-коммуналдықшаруашылығы, жолаушыларкөлігіжәнеавтомобильжолдарыбөлімі
2 351 748,9
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2 351 748,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
107 713,7
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
107 713,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48 375,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
48 375,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
59 338,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 930,7
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 408,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
75 039,1
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
75 039,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
75 039,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
44 013,3
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
31 025,8
12
Көлiк және коммуникация
702 729,0
1
Автомобиль көлiгi
702 729,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
702 729,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
22 729,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
80 000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
600 000,0
13
Басқалар
798 256,0
9
Басқалар
798 256,0

67 061,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 847,3
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24 188,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
24 188,1
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 351 748,9
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
2 351 748,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 351 748,9
036
Развитие газотранспортной системы
2 351 748,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
107 713,7
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
107 713,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48 375,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
48 375,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
59 338,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
49 930,7
017
Капитальные расходы государственного органа
9 408,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
75 039,1
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
75 039,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
75 039,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
44 013,3
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных
31 025,8
12
Транспорт и коммуникации
702 729,0
1
Автомобильный транспорт
702 729,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
702 729,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
22 729,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
80 000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
600 000,0
13
Прочие
798 256,0
9
Прочие
798 256,0

3 140 600,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 6,7 және 8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желілері) құрылысы
400 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 6,7 және 8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілері) құрылысы
329 145,0
Аршалы ауданы, Аршалы кентінде 300 орындық мәдениет үйі құрылысы
400 00,0
Константинов ауылында көше жарығы құрылысы
41 732,0
Сараба ауылында көше жарығы құрылысы
59 840,0
Ижев ауылында көше жарығы құрылысы
57 628,0
Ақбұлақ ауылында көше жарығы құрылысы
26 156,0
Волгодонов ауылдық округінің 42 разъезіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желілері) құрылысы
922 435,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдар құрылысы
597 955,0
Жібек жолы ауылдық округінің Жалтыркөл ауылындағы (көше-жол желісі)
2 348 594,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 348 594,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында, Жалтыркөл ауылында газ құбыры және оның тармақтары құрылысы
201 825,0
Бюджеттік кредиттер
оның ішінде:
201 825,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)экономика және қаржы бөлімі
201 825,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 35/2 шешіміне
5 қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 8/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Атауы
3 235 025,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 934 452,7
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала)әкімінің аппараты
16 750,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге материалдық-техникалық базаны нығайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
16 750,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
111 191,5
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
5 827,0
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмірін жақсартуға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14 496,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

3 140 600,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в микрорайонах 6,7 и 8 села Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области (линии электроснабжения)
400 000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в микрорайонах 6,7 и 8 села Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области (водопроводные сети)
329 145,0
Строительство Дома культуры на 300 мест в поселке Аршалы, Аршалынского района
400 00,0
Строительство уличного освещения в селе Константиновка
41 732,0
Строительство уличного освещения в селе Сараба
59 840,0
Строительство уличного освещения в селе Ижевское
57 628,0
Строительство уличного освещения в селе Акбулак
26 156,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (улично-дорожные сети) в Разъезд 42 Волгодоновского сельского округа
922 435,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктур
ы в селе Жалтырколь сельского округа Жибек жолы (улично-дорожная сеть)
597 955,0
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 348 594,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы, селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
2 348 594,0
Бюджетные кредиты
201 825,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
201 825,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
201 825,0
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 26 декабря
2022 года № 35/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2023 № 8/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
3 235 025,8
Целевые текущие трансферты
1 934 452,7
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
16 750,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на укрепление материально-технической базы
16 750,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
111 191,5
Распределение целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 827,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение прав и улучшение жизни лиц с инвалидностью
14 496,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда

8 000,0
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
39 278,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге мемлекеттік атаулы көмек шығаруға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
30 860,0
Басқа мемлекеттердің аумағында жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 830,0
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс қимылдары ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек шығаруға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
345,0
Чернобыль атом станциясындағы кейінгі апаттарды жоюға қатысатын адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек шығаруға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 968,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шыққан күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 587,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
62 956,2
Ольгинка ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеу
15 000,0
Бұлақсай ауылдық клубы ғимаратының ғимаратын ағымдағы жөндеу
7 006,2
Облыстық бюджеттен мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
40 950,0
Аршалы ауданының Бұлақсай ауылдық клубына блоктық-модульдік қазандық сатып алу
40 950,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 712 529,2
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
273 626,2
Аршалы ауданының жылу желілерін техникалық тексеру
3 347,4
Аршалы кентіндегі №1 қазандық үшін қазандықтарды сатып алу
48 258,5
Аршалы кентіндегі автоматтандырылған газ тарату станциясының жабдықтарын интеграциялау
30 000,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінде балалар ойын алаңын орнату
16 732,8
Аршалы ауданы Аршалы кентінде контейнерлер орната отырып контейнерлік алаңдарды орнату
5 670,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі таза су резервуарларын ағымдағы жөндеу
104 991,8
Аршалы ауданы Ақтасты, Ольгинка, Михайлов, Белоярка, Донецк, Қойгелді, Жалтыркөл, Арнасай ауылдарындағы су мұнараларын ағымдағы жөндеу

8 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
39 278,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной помощи
30 860,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
4 830,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
345,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной станции
4 968,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2 587,5
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
62 956,2
Текущий ремонт помещения здания Ольгинского сельского клуба
15 000,0
Текущий ремонт помещения здания Булаксайского сельского клуба
7 006,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на материально-техническое оснащение организаций культуры в том числе:
40 950,0
Приобретение блочно-модульной котельной в Булаксайский сельский клуб Аршалынского района
40 950,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 712 529,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
273 626,2
Техническое обследование тепловых сетей Аршалынского района
3 347,4
Приобретение котлов для котельной №1 в поселке Аршалы Аршалынского района
48 258,5
Интеграция оборудования автоматизированной газораспределительной станции в поселке Аршалы
30 000,0
Устройство детской игровой площадки в поселке Аршалы Аршалынского района
16 732,8
Устройство контейнерных площадок с установкой контейнеров в поселке Аршалы Аршалынского района
5 670,0
Текущий ремонт резервуаров чистой воды в поселке Аршалы Аршалынского района
104 991,8
Текущий ремонт водонапорных башен в селах Актасты, Ольгинка, Михайловка, Белоярка, Донецкое, Койгельды, Жалтырколь, Арнасай Аршалынского района

60 000,0
Жібек жолы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу
4 625,7
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
1 238 903,0
Екатеринбур-Алматы автобанынан Аршалы ауданының ұзындығы 15 шақырым болатын Бірсуат ауылына дейінгі автожолды күрделі жөндеу
400 000,0
Аршалы ауданы Арнасай ауылының кентішілік жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
150 000,0
Аршалы ауданы Анар станциясының жалпы пайдаланымдағы кірме автомобиль жолын күрделі жөндеу
200 000,0
Аршалы ауданы Сары Оба ауылындағы автомобиль жолын күрделі жөндеу
144 183,0
Анар ауылдық округінің кентішілік жолдарын орташа жөндеу Қазақстан көшесі
50 848,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінің кентішілік жолдарын асфальтбетонмен орташа жөндеу
193 872,0
Аршалы ауданы Бірсуат ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру, оның ішінде:
100 000,0
Аршалы ауданы Түрген ауылының кентішілік жолдарын асфальтбетонмен орташа жөндеу
50 000,0
Аршалы ауданы Донецк ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
50 000,0
Аршалы ауданын материалдық техникалық жарақтандыруға
100 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31 025,8
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының бас жоспарын түзету
31 025,8
Нысаналы даму трансферттері
1 300 573,1
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 726,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 8 шағын ауданындағы көпірді реконструкциялау, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
11 363,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 7 шағын ауданындағы көпірдің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу, қайта жаңарту
11 363,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 277 847,1
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
112 023,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісі) құрылысы
330 725,8
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы 6, 7 және 8 шағын аудандарында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісі) құрылысы

60 000,0
Текущий ремонт уличного освещения в селе Жибек жолы
4 625,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
1 238 903,0
Капитальный ремонт автодороги от автобана Екатеринбур-Алматы до села Берсуат протяженностью 15 километров Аршалынского района
400 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог улиц села Арнасай Аршалынского района
150 000,0
Капитальный ремонт подъездной автомобильной дороги общего пользования станции Анар Аршалынского района
200 000,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги в селе Сары Оба Аршалынского района
144 183,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог сельского округа Анар улица Казахстан
50 848,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог поселка Аршалы Аршалынского района
193 872,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Берсуат Аршалынского района
100 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам нам реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамкахз проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
100 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог села Турген Аршалынского района
50 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Донецкое Аршалынского района
50 000,0
На материально техническое оснащение Аршалынскогот района
100 000,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31 025,8
Корректировка генерального плана села Жибек жолы Аршалынского района
31 025,8
Целевые трансферты на развитие
1 300 573,1
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 726,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция моста в 8-ом микрорайоне села Жибек жолы Аршалынского района
11 363,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция моста в 7-ом микрорайоне села Жибек жолы Аршалынского района
11 363,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 277 847,1
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
112 023,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (линия электропередачи) в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
330 725,8
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области (линия электроснабжения)

250 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы 6, 7 және 8 шағынауданында инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілері) құрылысы
268 372,3
"Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы" құрылысы жобасын түзету. 4 және 5 қабаттарды алып тастау. Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде 27 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
245 856,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желілері) құрылысы
70 870,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 35/2 шешіміне
6 қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округ бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 20.12.2023 № 10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
2 013 008,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 013 008,3
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 701 671,5
Астана қаласына іргелес елді мекендердің көлік инфрақұрылымын жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
835 740,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
362 988,0
Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
472 752,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
100 000,0
Аршалы ауданы Түрген ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеу
50 000,0
Аршалы ауданы Донецк ауылының кентішілік жолдарын асфальтбетонмен орташа жөндеу
50 000,0
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
27 028,5
Аршалы ауданы Аршалы кентінде балалар ойын алаңын орнату
16 732,8
Аршалы ауданы Аршалы кентінде контейнерлер орната отырып контейнерлік алаңдарды орнату
5 670,0
Жібек жолы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу
4 625,7
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:

250 000,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
268 372,3
Корректировка рабочего проекта "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы". Исключение 4 и 5 этажей. Строительство 27-ми квартирного жилого дома в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
245 856,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (улично-дорожные сети) в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
70 870,0
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 26 декабря
2022 года № 35/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2023 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2023 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2 013 008,3
Целевые текущие трансферты
2 013 008,3
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 701 671,5
Распределение сумм целевых целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ремонт транспортной инфраструктуры населенных пунктов, прилегающих к городу Астана в том числе:
835 740,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Жибек жолы Аршалынского района
362 988,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Волгодоновка Аршалынского района
472 752,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
100 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Турген Аршалынского района
50 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог села Донецкое Аршалынского района
50 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства в том числе:
27 028,5
Устройство детской игровой площадки в поселке Аршалы Аршалынского района
16 732,8
Устройство контейнерных площадок с установкой контейнеров в поселке Аршалы Аршалынского района
5 670,0
Текущий ремонт уличного освещения в селе Жибек жолы
4 625,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (города областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог в том числе:

638 903,0
Аршалы ауданы Арнасай ауылының кентішілік жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
150 000,0
Аршалы ауданы Сары Оба ауылындағы автомобиль жолын күрделі жөндеу
144 183,0
Анар ауылдық округінің кентішілік жолдарын орташа жөндеу Қазақстан көшесі
50 848,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеу
193 872,0
Аршалы ауданы Бірсуат ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға
100 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын аудандық бюджет қаражаты есебінен бөлу оның ішінде:
311 336,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 872,7
Волгодонов ауылдық округінің әлеуметтік қызметкерлеріне еңбекақы төлеу қорына
1 694,7
Михайлов ауылдық округінің әлеуметтік қызметкерлеріне еңбекақы төлеу қорына
178,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
252 834,2
Алдыңғы аспалы прожекторлары бар металл әріптерді дайындау және монтаждау
2 688,9
Митченко кентіндегі кентішілік жолдарды асфальтбетонмен ағымдағы жөндеу
108 035,2
Аршалы кентінің Заводская көшесіндегі асфальтбетон жабыны бар жолды ағымдағы жөндеу
13 200,0
Аршалы кентіндегі жолдарды ағымдағы (шұңқырлы) жөндеу
5 580,2
Волгодонов ауылында электр тіректерін жалға алу және көше жарықтандыру шамдарын орнату бойынша жұмыстар
6 337,9
Аршалы кентіндегі су құбыры құдықтарын ағымдағы жөндеу
3 946,3
Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылында қоршауы бар балалар ойын алаңын сатып алу және орнату
6 096,2
Донецк ауылындағы су мұнарасын ағымдағы жөндеу
5 800,0
Түрген ауылдық округі үшін тереңдік сорғыларын сатып алу
2 103,6
Жібек жолы ауылдық округінің санитариясын қамтамасыз етуге
10 000,0
Волгодонов ауылының стадионын ағымдағы жөндеу
2 678,0
Жібек жолы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу
42 913,0
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға
20 100,0
Аршалы кентіндегі бейнебақылау жүйесін ағымдағы жөндеу
940,0
Анар ауылдық округі үшін күн батареяларын сатып алу
350,0
Жаңа жылды мерекелеуге Аршалы кентінің орталық алаңын безендіру
15 148,4
Аршалы кентінде су өткізу сақиналарын орнату бойынша жұмыстар
6 916,5
Аудан (облыстық маңызы бар қала)әкімінің аппараты
53 479,9
Бірсуат ауылдық округінің әкімшілік ғимараты үшін жылуды ағымдағы жөндеуге
9 884,6
Бірсуат ауылдық округінің әкімшілік ғимараты үшін шатырды ағымдағы жөндеуге
16 102,8
Бірсуат ауылдық округі әкімдігінің ғимаратын ағымдағы жөндеу

638 903,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог улиц села Арнасай Аршалынского района
150 000,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги в селе Сары-Оба Аршалынского района
144 183,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог сельского округа Анар улица Казахстан
50 848,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в поселке Аршалы Аршалынского района
193 872,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Берсуат Аршалынского района
100 000,0
На укрепление материально-технической базы государственных органов
100 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов за счет средств районного бюджета в том числе:
311 336,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 872,7
На фонд оплаты труда социальных работников Волгодоновского сельского округа
1 694,7
На фонд оплаты труда социальных работников Михайловского сельского округа
178,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
252 834,2
Изготовление и монтаж металических букв с фронтальной подвеской прожекторами
2 688,9
Текущий ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог по улице Митченко в поселкеАршалы
108 035,2
Текущий ремонт дороги с асфальтобетонным покрытием по улице Заводская поселка Аршалы
13 200,0
Текущий (ямочный) ремонт дорог в поселке Аршалы
5 580,2
На аренду электроопор и работы по установке светильников уличного освещения в селе Волгодоновка
6 337,9
Текущий ремонт водопроводных колодцев в поселке Аршалы
3 946,3
Приобретение и установка детской игровой площадки с ограждением в селе Акбулак Аршалынского района
6 096,2
Текущий ремонт водонапорной башни в селе Донецкое
5 800,0
Приобретение глубинных насосов для сельского округа Турген
2 103,6
На обеспечение санитарии сельского округа Жибек жолы
10 000,0
Текущий ремонт стадиона села Волгодоновка
2 678,0
Текущий ремонт уличного освещения в селе Жибек жолы
42 913,0
На укрепление материально-технической базы государственных органов
20 100,0
Текущий ремонт системы видеонаблюдения в поселке Аршалы
940,0
Приобретение солнечных батарей для Анарского сельского круга
350,0
Оформление Центральной площади поселка Аршалы к празднованию Нового года
15 148,4
Работы по устройству водопропускных колец в поселке Аршалы
6 916,5
Аппарат акима района (города областного значения)
53 479,9
На текущий ремонт отопления для административного здания Берсуатского сельского округа
9 884,6
На текущий ремонт кровли для административного здания Берсуатского сельского округа
16 102,8
Текущий ремонт здания акимата Берсуатского сельского округа

9 051,4
Сараба ауылдық округі мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлеу қорына
217,0
Волгодонов ауылдық округі әкімінің аппараты үшін қызметтік автокөлік сатып алу
7 290,0
Волгодонов ауылдық округі әкімінің аппараты үшін бонустар төлеуге
722,2
Михайлов ауылдық округі әкімі аппараты үшін мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеу қорына
1 219,0
Жібек жолы ауылдық округі әкімдігі ғимаратының үй жайын жалдау ақысын төлеуге
8 544,6
Арнасай ауылдық округі әкімі аппараты үшін біліктілікті арттыру курстарына ақы төлеуге
240,6
Арнасай ауылдық округі әкімі аппараты үшін іссапар шығыстарын төлеуге
207,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)экономика және қаржы бөлімі
3 150,0
Ауданның ауылдық округтері үшін "Парус-Қаз" бағдарламасында "Бюджеттік есеп" модулін сатып алуға
3 150,0

9 051,4
На фонд оплаты труда государственных служащих Сарабинского сельского окрга
217,0
Приобретение служебного автотранспорта для аппарата акима Волгодоновского сельского округа
7 290,0
На выплату бонусов для аппарата акима Волгодоновского сельского округа
722,2
На фонд оплаты труда государственных служащих для аппарата акима Михайловского сельского округа
1 219,0
На оплату аренды помещения здания акимата сельского округа Жибек жолы
8 544,6
На оплату курсов повышения квалификации для аппарата акима сельского округа Арнасай
240,6
На оплату командировочных расходов для аппарата акима сельского округа Арнасай
207,7
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 150,0
На приобретение модуля "Бюджетный учет" в программе "Парус-Каз" для сельских округов района
3 150,0