2023-2025 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 621,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 587,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 15 031,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 089,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -468,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 468,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 468,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 8С 9/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 14 531 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете сельского округа Акана Курманова на 2023-2025 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 7С 26/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акана Курманова на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 621,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 587,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 15 031,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 089,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -468,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –468,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 468,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2023 № 8С 9/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете сельского округа Акана Курманова на 2023 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельского округа Акана Курманова в сумме 14 531 тысяча тенге.
3. Учесть, что в бюджете сельского округа Акана Курманова на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.