2023-2025 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/15 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 541,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 485,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 158,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 897,6 мың теңге;
2) шығындар – 58 355,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -32 813,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32 813,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 813,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 8С 9/9 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Макеевка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 9 621 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете Макеевского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 7С 26/15.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Макеевского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 541,6 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 485,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 158,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов -12 897,6 тысяч тенге;
2) затраты – 58 355,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -32 813,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 813,6 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 813,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2023 № 8С 9/9 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Макеевского сельского округа на 2023 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Макеевского сельского округа в сумме 9 621 тысяча тенге.
3. Учесть, что в бюджете Макеевского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.