2023-2025 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/17 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 882,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 008,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 135,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 090,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 649,0 мың теңге;
2) шығындар – 48 359,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 477,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 477,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 477,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 8С 9/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Новосельское ауылының бюджетінде, аудандық бюджеттен Новосельское ауылының бюджетіне берiлетiн 13 749 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Алып тасталды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 20.04.2023 № 8С 2/14 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
3-1. 2023 жылға арналған Новосельское ауылының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете села Новосельское на 2023-2025 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 7С 26/17.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Новосельское на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 882,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 008,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 135,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 090,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 649,0 тысяч тенге;
2) затраты – 48 359,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 477,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 477,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 477,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2023 № 8С 9/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете села Новосельское на 2023 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет села Новосельское в сумме 13 749 тысяч тенге.
3. Исключен решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 20.04.2023 № 8С 2/14 (вводится в действие с 01.01.2023).
3-1. Учесть, что в бюджете села Новосельское на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 5.

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 23.08.2023 № 8С 7/7 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының хатшысы Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С 26/17 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Новосельское ауылының бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23.08.2023 № 8С 7 /7 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Атбасарского районного маслихата Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 23 декабря
2022 года № 7С 26/17
Бюджет села Новосельское на 2023 год

Ескерту. 4-қосымша алып тасталды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 20.04.2023 № 8С 2/14 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Атбасар аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С 26/17 шешіміне
5 қосымша
2023 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 8С 9/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
18 900,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
18 900,0
Новосельское ауылы әкімдігінің ғимаратындағы үй-жайларды ағымдағы жөндеу (сервистік әкімшілік)

Сноска. Приложение 4 исключено решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 20.04.2023 № 8С 2/14 (вводится в действие с 01.01.2023).
Приложение 5 к решению
Атбасарского районного
маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ 7С 26/17
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2023 год
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23.08.2023 № 8С 7 /7 (вводится в действие с 01.01.2023): в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2023 № 8С 9/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
18 900,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
18 900,0
Текущий ремонт помещения в здании акимата села Новосельское (сервисный акимат)