2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-35-7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылжар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33358,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3972,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29386,9 мың теңге;
2) шығындар – 35461,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2102,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2102,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 8С-13-4 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 26153 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
аудандық бюджеттен 2300 мың теңге жалпы сомасында, оның ішінде: 500 мың теңге сомасында мемлекеттік органның күрделі шығыстарына, 1800 мың теңге "Әкімдік қызметі" аланың құру үшін.
4. 2023 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете Кызылжарского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 7С-35-7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2023 – 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33358,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3972,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29386,9 тысяч тенге;
2) затраты – 35461,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2102,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2102,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13.12.2023 № 8С-13-4 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в объеме бюджета Кызылжарского сельского округа на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 26153 тысяч тенге.
3. Учесть, что в объеме бюджета Кызылжарского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты:
из районного бюджета в общей сумме 2300 тысяч тенге, из них: 500 тысяч тенге на капитальные расходы государственного органа, 1800 тысяч тенге на создание площадки "Сервисный акимат".
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Кызылжарского сельского округа на 2023 год, согласно приложению 4.