Астрахан ауданы Астрахан ауылдық округінің, Жалтыр ауылдық округінің, Новочеркасск ауылдық округінің, Николаев ауылдық округінің, Первомай ауылдық округінің, Есіл ауылдық округінің, Колутон ауылдық округінің, Старый Колутон ауылдық округінің, Қызылжар ауылдық округінің, Острогорск ауылдық округінің, Ұзынкөл ауылдық округінің және Каменка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № А-12/248 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" Заңының 9 бабының 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы Астрахан ауылдық округінің, Жалтыр ауылдық округінің, Новочеркасск ауылдық округінің, Колутон ауылдық округінің, Есіл ауылдық округінің, Қызылжар ауылдық округінің, Острогорск ауылдық округінің, Первомай ауылдық округінің, Николаев ауылдық округінің, Старый Колутон ауылдық округінің, Ұзынкөл ауылдық округінің, Каменка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Н.Сеилов
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
1-қосымша
Астрахан ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
2-қосымша
Жалтыр ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
3-қосымша
Новочеркасск ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
4-қосымша
Николаев ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
5-қосымша
Первомай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
6-қосымша
Есіл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
7-қосымша
Колутон ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
8-қосымша
Старый Колутон ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
9-қосымша
Қызылжар ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
10-қосымша
Острогорск ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
11-қосымша
Ұзынкөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Астрахан ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ А-12/248 қаулысына
12-қосымша
Каменка ауылының округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Астраханского сельского округа, Жалтырского сельского округа, Новочеркасского сельского округа, Николаевского сельского округа, Первомайского сельского округа, Есильского сельского округа, Колутонского сельского округа, Староколутонского сельского округа, Кызылжарского сельского округа, Острогорского сельского округа, Узункольского сельского округа и села Каменка Астраханского района
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № А-12/248
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Астраханского сельского округа, Жалтырского сельского округа, Новочеркасского сельского округа, Николаевского сельского округа, Первомайского сельского округа, Есильского сельского округа, Колутонского сельского округа, Староколутонского сельского округа, Кызылжарского сельского округа, Острогорского сельского округа, Узункольского сельского округа и села Каменка Астраханского района согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Астраханского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Н.Сеилов
Приложение 1
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Астраханского сельского округа
Приложение 2
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жалтырского сельского округа
Приложение 3
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Новочеркасского сельского округа
Приложение 4
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Николаевского сельского округа
Приложение 5
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Первомайского сельского округа
Приложение 6
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Есильского сельского округа
Приложение 7
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Колутонского сельского округа
Приложение 8
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Староколутонского сельского округа
Приложение 9
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Кызылжарского сельского округа
Приложение 10
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Острогорского сельского округа
Приложение 11
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Узункольского сельского округа
Приложение 12
к постановлению акимата
Астраханского района
от "26" декабря 2022 года
№ А-12/248
Схема пастбищеооборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Каменка