Бұланды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-14/1 "2022-2024 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 7С-28/2 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-14/1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121757,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 101004,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20753,0 мың теңге;
2) шығындар – 123110,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1353,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1353,5 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49995,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6742,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43253,0 мың теңге;
2) шығындар – 51991,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1995,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1995,6 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32176,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5436,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26740,0 мың теңге;
2) шығындар – 33260,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1084,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1084,1 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Айнакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 7С-14/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2022-2024 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2022 года № 7С-28/2
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 7С-14/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Макинск на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 121757,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 101004,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 20753,0 тысячи тенге;
2) затраты – 123110,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1353,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1353,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Вознесенского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49995,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6742,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43253,0 тысячи тенге;
2) затраты – 51991,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1995,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1995,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32176,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5436,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26740,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33260,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1084,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1084,1 тысяча тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Айнакольского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 17465,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 606,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16859,0 мың теңге;
2) шығындар – 17465,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23737,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7283,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16454,6 мың теңге;
2) шығындар – 24074,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 337,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 337,2 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Капитоновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26064,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11391,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14673,0 мың теңге;
2) шығындар – 26064,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Новобратск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26740,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8537,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18203,0 мың теңге;
2) шығындар – 27155,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 414,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 414,9 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2022-2024 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38164,0 мың теңге, соның ішінде:

1) доходы – 17465,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 606,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16859,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17465,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23737,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7283,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 16454,6 тысяч тенге;
2) затраты – 24074,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 337,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 337,2 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Капитоновского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26064,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11391,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14673,0 тысячи тенге;
2) затраты – 26064,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Новобратского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26740,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8537,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18203,0 тысячи тенге;
2) затраты – 27155,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 414,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 414,9 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Никольского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38164,0 тысячи тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 5032,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33132,0 мың теңге;
2) шығындар – 38847,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 683,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 683,1 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Карамышевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28228,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7696,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20532,0 мың теңге;
2) шығындар – 28611,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 383,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 383,1 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Ерголка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23499,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3249,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20250,0 мың теңге;
2) шығындар – 24199,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 700,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 700,7 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 28, 34, 38 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық мәслихатының хатшысы Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
Бұланды аудандық
мәслихатының

налоговые поступления – 5032,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 33132,0 тысячи тенге;
2) затраты – 38847,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 683,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 683,1 тысяча тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Карамышевского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28228,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7696,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20532,0 тысячи тенге;
2) затраты – 28611,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 383,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 383,1 тысяча тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Ергольского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23499,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3249,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 20250,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24199,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 700,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 700,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 38 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Буландынского районного маслихата Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата

5 644,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
212,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
5 432,0
Вознесенка ауылдық округі
15 042,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
146,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
14 896,0
Қараөзек ауылдық округі
11 286,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
86,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
11 200,0
Айнакөл ауылдық округі
1 160,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
160,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 000,0
Амангелді ауылдық округі
1 599,6
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
106,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 493,6
Капитоновка ауылдық округі
136,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
136,0
Новобратск ауылдық округі
116,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
116,0
Никольск ауылдық округі
10 002,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
146,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
9 856,0
Карамышевка ауылдық округі
176,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
176,0
Журавлевка ауылдық округі
86,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
86,0
Ерголка ауылдық округі
148,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
148,0
Алтынды ауылдық округі
178,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
178,0

5 644,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
212,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
5 432,0
Вознесенский сельский округ
15 042,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
146,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
14 896,0
Караозекский сельский округ
11 286,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
86,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
11 200,0
Айнакольский сельский округ
1 160,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
160,0
На оплату труда государственных служащих
1 000,0
Амангельдинский сельский округ
1 599,6
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
106,0
На оплату труда государственных служащих
1 493,6
Капитоновский сельский округ
136,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
136,0
Новобратский сельский округ
116,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
116,0
Никольский сельский округ
10 002,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
146,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
9 856,0
Карамышевский сельский округ
176,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
176,0
Журавлевский сельский округ
86,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
86,0
Ергольский сельский округ
148,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
148,0
Алтындынский сельский округ
178,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
178,0