2023-2025 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/5 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29203,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5947,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер– 37,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23219,0 мың теңге;
2) шығындар – 29513,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Вознесенского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 7С-31/5.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Вознесенского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29203,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5947,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 23219,0 тысячи тенге;
2) затраты – 29513,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 309,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 309,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-10/10 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 23219,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 309,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 309,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-10/10 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете Вознесенского сельского округа на 2023 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 23219,0 тысяч тенге.