Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С13-2 "2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 маусымдағы № 7С20-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С13-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26271 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 992 211,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 286 950,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 377,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 699 883,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 984 743,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 782,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 190,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 972,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 785,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 785,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -27 535,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 535,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9 189,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С13-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 6 июня 2022 года № 7С20-2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С13-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26271) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 992 211,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 286 950,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 377,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 699 883,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 984 743,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 782,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 190,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 972,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 785,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 785,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27 535,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 535,0 тысяч тенге:
поступление займов – 9 189,0 тысяч тенге;

495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
124 638,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
581,0
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
123 427,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
630,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
235 607,0
08
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
235 607,0
08
478
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 877,0
08
478
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
1 000,0
08
478
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 201,0
08
478
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
19 579,0
08
478
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 643,0
08
478
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
80 578,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 985,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 782,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
70 962,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 757,2
10
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 278,0
10
459
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
5 278,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 208,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 208,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
36 271,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 848,0
021
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
423,2
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
124 638,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
581,0
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
123 427,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
630,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
235 607,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
235 607,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
40 877,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1 000,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 201,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
19 579,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 643,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
80 578,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 985,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 782,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70 962,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 757,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 278,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 278,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 208,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 208,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
36 271,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
35 848,0
021
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
423,2
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

79 115,0
Полтавское а. дамыту және құрылыс салу сызбасын әзірлеу (Бас жоспардың оңайлатылған нұсқасы)
4 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
38 993,0
оның iшiнде:
Мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
36 785,0
Егіндікөл ауданы Егіндікөл аулында мал қорымын салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу мен ҚҚЖ байланыстыруға
2 208,0

79 115,0
На разработку схемы развития и застройки (упрощенный вариант генерального плана) села Полтавское
4 000,0
Целевые трансферты на развитие
38 993,0
в том числе:
На увеличение уставного капитала государственного предприятия
36 785,0
На привязку ППП с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в с.Егиндыколь Егиндыкольского района
2 208,0