Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-19/2-21 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 7С-25/2-22 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-19/2-21 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26107 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 557 675,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 106 882,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 989,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 374 539,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 062 265,9 мың теңге;
2) шығындар – 5 480 258,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –32 177,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45 945,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 768,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – -250 802,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 250 802,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 296 042,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -296 042,2 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіппен 2022 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 64 756,8 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-19/2-21 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 11 апреля 2022 года № 7С-25/2-22
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-19/2-21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26107) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 557 675,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 106 882,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 989,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 374 539,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 062 265,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5 480 258,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 177,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 945,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 768,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -250 802,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 250 802,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 296 042,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -296 042,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2022 года в сумме 64 756,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

5 480 258,7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
683 161,3
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
42 746,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42 746,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
298 784,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
164 496,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
134 288,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
40 837,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 837,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
70 696,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 167,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 245,8
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
831,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
46 292,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 292,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
183 805,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 330,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
151 475,0
02
Қорғаныс
28 513,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
28 513,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 798,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
934,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
17 781,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 593,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

5 480 258,7
01
Государственные услуги общего характера
683 161,3
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
42 746,2
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
42 746,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
298 784,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
164 496,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
134 288,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
40 837,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
40 837,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
70 696,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
68 167,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 245,8
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
831,0
015
Капитальные расходы государственного органа
453,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
46 292,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
46 292,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
183 805,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
32 330,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
151 475,0
02
Оборона
28 513,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
28 513,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 798,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
934,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
17 781,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 593,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

4 593,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 593,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
357 185,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
353 607,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 778,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
68 954,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 535,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22 030,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
245,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 723,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
888,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
594,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42 966,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
49 616,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 494,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 232,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 099,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
453,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 578,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 578,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
665 057,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
50 786,1
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
1 300,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету

4 593,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 593,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
357 185,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
353 607,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 778,0
002
Программа занятости
68 954,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 535,0
005
Государственная адресная социальная помощь
22 030,0
006
Оказание жилищной помощи
245,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 723,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
888,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
594,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42 966,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
49 616,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 494,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 232,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 099,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
453,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 578,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 578,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
665 057,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
50 786,1
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 300,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов

13 257,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 720,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12 720,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
537,0
008
Аудандар, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердің, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
537,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21 567,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
21 567,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 567,0
12
Көлік және коммуникация
19 980,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
19 980,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 000,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
13 980,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
13
Басқалар
184 677,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
22 000,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
162 674,0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
162 674,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
3,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
0,0
14
Борышқа қызмет көрсету
75 319,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
75 319,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
75 319,0
15
Трансферттер
2 955 099,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 955 099,4
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
8 216,1
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

13 257,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 720,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12 720,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
537,0
008
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
537,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21 567,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
21 567,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
21 567,0
12
Транспорт и коммуникации
19 980,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
19 980,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6 000,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
13 980,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
13
Прочие
184 677,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
22 000,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
162 674,0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
162 674,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0,0
14
Обслуживание долга
75 319,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
75 319,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
75 319,0
15
Трансферты
2 955 099,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 955 099,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
8 216,1
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

70 536,0
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
24 088,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2 518,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
3 970,0
"Алғашқы жұмыс орны" жобасын іске асыруға
2 205,0
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасын іске асыруға
383,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
112,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
11 500,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
24 535,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек
1 225,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
100 000,0
Мәдениет объектілерінің жөндеуге
100 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 297,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
2 297,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
153 578,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге

70 536,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
24 088,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2 518,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
3 970,0
На реализацию проекта "Первое рабочее место"
2 205,0
На реализацию проекта "Контракт поколений"
383,0
На обеспечение льготного проезда
112,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
11 500,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
24 535,0
Единовременная социальная помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1 225,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
100 000,0
На ремонт объектов культуры
100 000,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 297,0
На увеличение размера подъемного пособия
2 297,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
153 578,0
На ремонт автомобильных дорог

150 000,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
3 578,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
219 033,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
219 033,0
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында бассейіні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
39 776,0
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 60 пәтерлі жалға берілетін коммуналдық тұрғын үй салу
63 000,0
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу (3-позиция). Байлау

150 000,0
На обеспечение льготного проезда
3 578,0
Целевые трансферты на развитие
219 033,0
Отдел строительства района (города областного значения)
219 033,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области
39 776,0
Строительство 60-ти квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области
63 000,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Ерейментау Ерейментауского района, Акмолинской области (Позиция 3). Привязка

68 442,0
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу (4-позиция). Байлау
47 815,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 11 сәуірдегі
№ 7С-25/2-22 шешіміне
3-қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-19/2-21 шешіміне
6-қосымша
2022 жылға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
173 416,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
173 416,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты

68 442,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Ерейментау Ерейментауского района, Акмолинской области (Позиция 4). Привязка
47 815,0
Приложение 3
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 11 апреля 2022 года
№ 7С-25/2-22
Приложение 6
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 23 декабря 2021 года
№ 7С-19/2-21
Целевые трансферты на 2022 год бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов
Наименование
Всего,
тысяч тенге
Всего
173 416,0
Целевые текущие трансферты
173 416,0
Аппарат акима района (города областного значения)

21 941,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
13 348,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
8 593,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
151 475,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
150 000,0
Су тасқынына қарсы іс-шараларды жүргізуге
1 000,0
Құқық белгілейтін құжаттарды ресімдеуге
475,0

21 941,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
13 348,0
На оплату труда государственных служащих
8 593,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
151 475,0
На ремонт автомобильных дорог
150 000,0
На проведение противопаводковых мероприятий
1 000,0
На оформление правоустанавливающих документов
475,0