Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-20/2-21 "2022-2024 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 7С-25/3-22 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-20/2-21 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 14-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 280 750,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 117 516,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 11 950,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 151 284,0 мың теңге;
2) шығындар – 280 751,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,3 мың теңге.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 632,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 947,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 732,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 873,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 387,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 755,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 755,8 мың теңге.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 983,0 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-20/2-21 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 11 апреля 2022 года № 7С-25/3-22
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-19/2-21 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 14 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 280 750,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 117 516,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 950,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 151 284,0 тысяч тенге;
2) затраты – 280 751,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,3 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 632,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 947,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 732,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 873,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 387,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 755,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 755,8 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 983,0 тысяч тенге, в том числе:

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 22, 25, 28, 31, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Әбжіков
Ерейментау аудандық мәслихатының
2022 жылғы 11 сәуірдегі
№ 7С-25/3-22 шешіміне
1-қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы

приложения 1, 4, 7, 13, 22, 25, 28, 31, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
М.Абжиков
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 11 апреля 2022 года
№ 7С-25/3-22
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 декабря 2021 года