Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-11/2 "2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № С-17/2 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-11/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26149 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 091 157,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 186 227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 469 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 896 461,1 мың теңге;
2) шығындар – 5 229 234,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 371 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 378 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 007 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 44 425 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 192 873,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 192 873,8 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте 2022 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 182 502,9 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 24 декабря 2021 года № С-11/2 "О районном бюджете на 2022 – 2024 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10 июня 2022 года № С-17/2
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О районном бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № С-11/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26149) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 091 157,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 186 227 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 469 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 896 461,1 тысяч тенге;
2) затраты – 5 229 234,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 371 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 007 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44 425 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 192 873,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 192 873,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2022 года в сумме 182 502,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

34864,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
648,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
511,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9891,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
514483,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20228,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
494254,4
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12718,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12318,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400,0
02
Қорғаныс
33393,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
33393,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3332,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9403,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
20658,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
320367,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
320367,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22073,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
105476,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27980,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13850,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1280,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27627,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
184,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
410,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
50917,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

34864,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
648,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
511,0
015
Капитальные расходы государственного органа
300,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9891,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
514483,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
20228,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
494254,4
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12718,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12318,0
003
Капитальные расходы государственного органа
400,0
02
Оборона
33393,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
33393,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3332,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9403,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
20658,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
320367,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
320367,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22073,8
002
Программа занятости
105476,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27980,0
005
Государственная адресная социальная помощь
13850,0
006
Оказание жилищной помощи
1280,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27627,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
184,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
410,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
50917,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

2426,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
11343,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10860,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
58357,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44661,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8120,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8120,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18931,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18931,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17610,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13205,7
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
10,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4395,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30187,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30187,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28697,1
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1490,0
12
Көлiк және коммуникация
132500,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
132500,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
22000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
110000,0
13
Басқалар
465,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
65,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
65,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
400,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
400,0
14
Борышқа қызмет көрсету

2426,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
11343,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10860,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
58357,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44661,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8120,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8120,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18931,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18931,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17610,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13205,7
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
10,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4395,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30187,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30187,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
28697,1
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1490,0
12
Транспорт и коммуникации
132500,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
132500,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
500,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
22000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
110000,0
13
Прочие
465,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
65,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
65,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
400,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
400,0
14
Обслуживание долга

150162,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
11550,0
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
13034,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
91952,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
33626,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
52583,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20167,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
20167,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
261387,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
261387,0
Аңдықожа батыр ауылының Садовая, Витебская, Целинная көшелерінің жолын орташа жөндеуге
64971,0
Аңдықожа батыр ауылының Школьная, Ленина көшелерінің жолын орташа жөндеуге
60330,0
Аңдықожа батыр ауылының Жамбыл көшесінің жолын орташа жөндеуге
41312,0
Аңдықожа батыр ауылының Советская, Ленинградская, Гагарина, Строительная, Первомайская көшелерінің жолын орташа жөндеуге
94774,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
839505,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
839505,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
518650,0
Біржан сал ауданы Үлгі ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға
518650,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
320855,0
Біржан сал ауданы Баймырза ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға
320855,0
Бюджеттік кредиттер
18378,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18378,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
18378,0
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2022 жылғы 10 маусымдағы
№ С-17/2 шешіміне
3-қосымша
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-11/2 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы

150162,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
11550,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13034,0
На развитие продуктивной занятости
91952,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
33626,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
52583,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
20167,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20167,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
261387,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
261387,0
Средний ремонт дорог в селе Андыкожа батыра улиц Садовая, Витебская, Целинная
64971,0
Средний ремонт дорог в селе Андыкожа батыра улиц Школьная, Ленина
60330,0
Средний ремонт дорог в селе Андыкожа батыра улица Жамбула
41312,0
Средний ремонт дорог в селе Андыкожа батыра улиц Советская, Ленинградская, Гагарина, Строительная, Первомайская
94774,0
Целевые трансферты на развитие
839505,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
839505,0
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
518650,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Ульги района Биржан сал
518650,0
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
320855,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Баймырза района Биржан сал
320855,0
Бюджетные кредиты
18378,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18378,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
18378,0
Приложение 3 к решению
маслихата района Биржан сал
от 10 июня 2022 года
№ С-17/2
Приложение 5 к решению
маслихата района Биржан сал
от 24 декабря 2021 года
№ С-11/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего

401688,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
260938,3
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60764,5
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
1936,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Алғашқы жұмыс орны" жобасы бойынша
2205,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша
383,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
12699,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
27980,0
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
12280,0
Ауғанстаннан Кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1072,1
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1000,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
459,4
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
40000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
20000,0
Үлгі ауылында спорт алаңдарын орнатуға
20000,0
Аңғал батыр ауылында спорт алаңын орнатуға
20000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомбиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
158795,8
Біржан сал ауданының көше-жол желісін орташа жөндеуге
100000,0
Біржан сал ауданының 0-7 км Құдықағаш-Макинка аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге
10000,0
Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Чапаев көшесі №1-14,16,18,20; Біржан сал көшесі №1,5,7,9,11,13,15,17,19,21 мекенжайы бойынша орналасқан қолданыстағы үйлердің іргелес аумақтарын абаттандыруға
10000,0
Біржан сал ауданы, Степняк қаласының Чапаев, Сыздықов, Біржан сал көшелерінің жылумен жабдықтау желілерін ағымдағы жөндеуге
20000,0
Степняк қаласының Первомайская көшесіндегі су құбыры желілерін ағымдағы жөндеуге

401688,3
Целевые текущие трансферты
260938,3
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60764,5
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
1936,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
2205,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
383,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
12699,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
27980,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
12280,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода Советских войск из Афганистана
1072,1
На выплату единовременной материальной помощи к Дню Победы Великой Отечественной войны
1000,0
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы Великой Отечественной войны
459,4
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
40000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
20000,0
На установку спортивной площадки в селе Ульги
20000,0
На установку спортивной площадки в селе Ангал батыра
20000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
158795,8
На средний ремонт улично-дорожной сети района Биржан сал
100000,0
На средний ремонт автомобильной дороги районного значения Кудыкагаш-Макинка 0-7 км района Биржан сал
10000,0
На благоустройство прилегающих территорий существующих домов, расположенных по адресу: район Биржан сал, город Степняк, улица Чапаева №1-14,16,18,20; улица Биржан сал №1,5,7,9,11,13,15,17,19,21
10000,0
Текущий ремонт сетей теплоснабжения улиц Чапаева, Сыздыкова, Биржан сал города Степняк района Биржан сал
20000,0
Текущий ремонт водопроводных сетей по улице Первомайская в городе Степняк района Биржан сал

6000,0
Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
12000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
3510,0
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізуге
6490,0
Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің аппараты
21461,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
846,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
8000,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
6000,0
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізуге
615,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
6000,0
Заурал ауылдық округі әкімінің аппараты
10500,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
9000,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
1500,0
Донской ауылдық округі әкімінің аппараты
21220,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
10913,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
4500,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
5807,0
Макинка ауылдық округі әкімінің аппараты
13438,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
1500,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
8000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3938,0
Үлгі ауылдық округі әкімінің аппараты
25293,4
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3500,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
17293,4
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
4500,0
Заозерный ауылы әкімінің аппараты
4790,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
800,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
2990,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
1000,0
Кеңащы ауылы әкімінің аппараты
22056,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1230,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
2300,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
12477,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
6049,0
Краснофлот ауылы әкімінің аппараты
4381,6
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
581,6
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
3800,0
Мамай ауылы әкімінің аппараты
12752,0
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізуге
10252,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
2500,0
Ақсу ауылы әкімінің аппараты
1532,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
1532,0

6000,0
Аппарат акима Валихановского сельского округа
12000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2000,0
На организацию водоснабжения населенных пунктов
3510,0
На проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
6490,0
Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа
21461,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
846,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
8000,0
На освещение улиц населенных пунктов
6000,0
На проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
615,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
6000,0
Аппарат акима Заураловского сельского округа
10500,0
На освещение улиц населенных пунктов
9000,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
1500,0
Аппарат акима Донского сельского округа
21220,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
10913,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
4500,0
На освещение улиц населенных пунктов
5807,0
Аппарат акима Макинского сельского округа
13438,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
1500,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
8000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3938,0
Аппарат акима Ульгинского сельского округа
25293,4
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3500,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
17293,4
На обеспечение санитарии населенных пунктов
4500,0
Аппарат акима села Заозерное
4790,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
800,0
На освещение улиц населенных пунктов
2990,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
1000,0
Аппарат акима села Кенащи
22056,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1230,0
На освещение улиц населенных пунктов
2300,0
На организацию водоснабжения населенных пунктов
12477,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
6049,0
Аппарат акима села Краснофлотское
4381,6
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
581,6
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
3800,0
Аппарат акима села Мамай
12752,0
На проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
10252,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
2500,0
Аппарат акима села Аксу
1532,0
На организацию водоснабжения населенных пунктов
1532,0