Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/10 "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заозерный ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 22 шілдедегі № С-18/11 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заозерный ауылының бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/10 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заозерный ауылы бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 957мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 701 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 256 мың теңге;
2) шығындар – 25 090 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 133 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 133 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешім 6-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 27 декабря 2021 года № С-12/10 "О бюджете села Заозерное района Биржан сал на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 22 июля 2022 года № С-18/11
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете села Заозерное района Биржан сал на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № С-12/10 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Заозерное района Биржан сал на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 957 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 701 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 256 тысяч тенге;
2) затраты – 25 090 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 133 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 133 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6, согласно приложению 4 к настоящему решению.