Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № 29/2 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26081 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5910001,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 613058 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7233,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8834,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5280876,4 мың теңге;
2) шығындар – 6197270,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (- 170661) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 4595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 175256 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 34452 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 34452 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 151059,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 151059,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының хатшысы С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Е.Баяхметов
17 тамыз 2022 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 17 тамыз

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 17/2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17 августа 2022 года № 29/2
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26081) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5910001,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 613058 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7233,1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8834,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5280876,4 тысячи тенге;
2) затраты – 6197270,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 170661) тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 175256 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 34452 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 34452 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 151059,3) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151059,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Есильского районного маслихата С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Е.Баяхметов
17 августа 2022 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 17 августа 2022 года

1023
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
62434
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық
құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
18417
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39602
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54841
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54841
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31198
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
506
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14621
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8116
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1270756,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
468003,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
463393,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
351521,6
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
111872,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4610
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3610
005
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
1000
2
Коммуналдық шаруашылық
802753,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
403888
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
403888
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
398865,1
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
396954,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1911
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
333557,4
1
Мәдениет саласындағы қызмет
117034
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

1023
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62434
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18417
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39602
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54841
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54841
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31198
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
506
021
Капитальные расходы государственного органа
250
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
14621
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8116
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1270756,9
1
Жилищное хозяйство
468003,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
463393,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
351521,6
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
111872,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4610
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3610
005
Снос аварийного и ветхого жилья
1000
2
Коммунальное хозяйство
802753,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
403888
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
403888
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
398865,1
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
396954,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1911
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
333557,4
1
Деятельность в области культуры
117034
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)

34452
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
34452
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 151059,3
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
151059,3
7
Қарыздар түсімі
268841
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
268841
2
Қарыз алу келісім-шарттары
268841
16
Қарыздарды өтеу
175256
1
Қарыздарды өтеу
175256
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
175256
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
175256
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 17 тамыз
№ 29/2 шешіміне
2 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1258672
Ағымдағы нысаналы трансферттер
378783
оның iшiнде:
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
142878
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
35557
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға арналған мемлекеттік гранттар ұсынуға
34344
Күміс жасқа
7940
Бірінші жұмыс орнына
4537
қоғамдық жұмыстарға
60500
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
7346
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
10106
Протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнайы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдарды кеңейту
8739
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, оның ішінде:
93699
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
80850
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
12849
Мемлекеттік ұйымдардың жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге: үйде қызмет көрсету ұйымдары, жұмыспен қамту орталықтары
39038
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және мұрағаттық мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және мұрағаттық мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
20993
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
53532
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
2452
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер:
879889
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы мекенжайы бойынша Ақсай ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
363886
Ақмола облысы Есіл ауданының Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайында орналасқан 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау желілері)
50000
Ақмола облысы Есіл ауданының Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайында орналасқан 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
50000
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға

34452
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
34452
V. Дефицит (профицит) бюджета
- 151059,3
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
151059,3
7
Поступление займов
268841
01
Внутренние государственные займы
268841
2
Договоры займа
268841
16
Погашение займов
175256
1
Погашение займов
175256
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
175256
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
175256
Приложение 2
к решению Есильского
районного маслихата
от 17 августа 2022 года
№ 29/2
Приложение 4
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 декабря 2021 года
№ 17/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из Национального фонда Республики Казахстан, республиканского бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
1258672
Целевые текущие трансферты
378783
в том числе:
На развитие рынка труда, в том числе:
142878
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
35557
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
34344
На серебряный возраст
7940
На Первое рабочее место
4537
на общественные работы
60500
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7346
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
10106
Протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств
8739
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
93699
на выплату государственной адресной социальной помощи
80850
на гарантированный социальный пакет детям
12849
На повышение заработной платы работников государственных организаций: организаций надомного обслуживания, центров занятости
39038
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20993
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
53532
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
2452
Целевые трансферты на развитие:
879889
На реконструкцию систем водоснабжения села Аксай по адресу: Акмолинская область, Есильский район, села Аксай
363886
На строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: мкр.Северный город Есиль Есильского района Акмолинской области (сети водоснабжения, канализации, теплоснабжения)
50000
На строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: мкр.Северный город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроснабжения)
50000
На реконструкцию системы водоснабжения с. Заречное Есильского района Акмолинской области

416003
Бюджеттік кредиттер
268841
оның iшiнде:
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
4595
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін
264246
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 17 тамыз
№ 29/2 шешіміне
3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

416003
Бюджетные кредиты
268841
В том числе:
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
4595
Для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
264246
Приложение 3
к решению Есильского
районного маслихата
от 17 августа 2022 года
№ 29/2
Приложение 5
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 декабря 2021 года
№ 17/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

1146932,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
971124,6
оның iшiнде:
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
3777
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
12151
Көп балалы аналардың және көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
3212
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
21456
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
10362
"Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
2205
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
228
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1455
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
459,5
Бюджетті жоспарлау Модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750
Мүгедектерге арналған спорттық инвентарь сатып алу
5000
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
918
Коммуналдық мүлікті жөндеуге
12067
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3100
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде, ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
90734
Есіл ауданы Жаныспай ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
24524
Есіл ауданы Красивый ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
9049
Есіл ауданы Юбилейный ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
19400
Есіл ауданы Бұзылық ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
27849
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылында балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
9912
Есіл қаласында жасанды жабыны бар хоккей кортын орнатуға
22853,2
Есіл қаласының көше баскетбол алаңын жайластыруға және абаттандыруға
22400
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың жылу беру маусымын аяқтауға
76143,1
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың 2022-2023 жылдарға арналған жылу беру маусымына дайындығына
209069
Есіл қаласының орталық қазандығын ағымдағы жөндеу
100000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның iшiнде:
15872,4
Есіл ауданы, Есіл қаласындағы саны 2 бірлік балалар спорттық-сауықтыру алаңдарын жайластыруға және абаттандыруға
11519,7
Есіл ауданы, Есіл қаласының аумағында 25 дана қоқыс алаңдарын монтаждау және дайындауға
4352,7
Автомобиль жолдарын жөндеуге, оның iшiнде:

1146932,4
Целевые текущие трансферты
971124,6
в том числе:
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3777
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
12151
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
3212
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
21456
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
10362
На мероприятия "Первое рабочее место"
2205
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
228
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1455
На выплату единовременной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой Отечественной войне
459,5
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750
На приобретение спортивного инвентаря для инвалидов
5000
На увеличение размера подъемного пособия
918
На ремонт коммунальной собственности
12067
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3100
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
90734
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Жаныспай Есильского района
24524
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Красивое Есильского района
9049
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Юбилейное Есильского района
19400
На средний ремонт внутрипоселковых дорог селе Бузулук Есильского района
27849
На обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района
9912
На установку хоккейного корта с искусственным покрытием в г.Есиль
22853,2
На обустройство и благоустройство уличной баскетбольной площадки г.Есиль
22400
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
76143,1
На подготовку к отопительному сезону на 2022-2023 годы теплоснабжающим предприятиям
209069
На текущий ремонт центральной котельной г.Есиль
100000
На развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
15872,4
На обустройство и благоустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в количестве 2 единиц в г.Есиль, Есильский район
11519,7
На изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль в количестве 25 штук, Есильский район
4352,7
На ремонт автомобильных дорог, в том числе:

356912,4
Есіл қаласының көше-жол желісін орташа жөндеуге
92461,2
Есіл қаласы Өндіріс көшесінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
108604
Есіл қаласының автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге (шұңқырларды жөндеу)
18000
Есіл қаласының жаяу жүргіншілер жолдарын жайластыруға
15792
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеу
33167,1
Есіл ауданы Знаменка ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
31825
Есіл ауданы Курский ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
33985,3
Есіл ауданы Московский аулының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
23077,8
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
175807,8
оның iшiнде:
"Есіл қалалық коммуналдық шаруашылығы"ШЖҚ МКК заңды тұлғаларының жарғылық капиталын ұлғайту
34452
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, АӨП байланыстыру, Есіл ауданы Ақсай ауылында мал қорымын салу
2208
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы мекенжайы бойынша Ақсай ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
0
Есіл ауданы Свободное ауылының сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы
0
Есіл ауданы Игілік ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
40000
Есіл қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу
87275,6
Есіл қаласында 45 шаршы метр тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыру
11872,2
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 17 тамыз
№ 29/2 шешіміне
4 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
6 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен Есіл қаласының Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетіне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
284853,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
284853,6
оның iшiнде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
90734
Есіл ауданы Жаныспай ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
24524
Есіл ауданы Красивый ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
9049
Есіл ауданы Юбилейный ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
19400
Есіл ауданы Бұзылық ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
27849
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылында балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
9912
Есіл қаласының жаяу жүргіншілер жолдарын жайластыруға
15792
Есіл ауданы, Есіл қаласының аумағында 25 дана қоқыс алаңдарын дайындау және монтаждауға
4352,7
Есіл қаласының автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге (шұңқырларды жөндеу)
18000
Есіл ауданы, Есіл қаласындағы саны 2 бірлік балалар спорттық-сауықтыру алаңдарын жайластыру және абаттандыруға

356912,4
На средний ремонт улично-дорожной сети города Есиль
92461,2
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия ул.Ондирис г.Есиль
108604
На текущий ремонт автомобильных дорог города Есиль (ямочный ремонт)
18000
На обустройство пешеходных дорожек города Есиль
15792
На средний ремонт автомобильной дороги по ул.Тауелсиздик города Есиль
33167,1
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Знаменка Есильского района
31825
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Курское Есильского района
33985,3
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Курское Есильского района
23077,8
Целевые трансферты на развитие
175807,8
в том числе:
На увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Есильский Горкомхоз"
34452
привязка ППП с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительтство скотомогильников в с.Аксай Есильского района
2208
Реконструкция систем водоснабжения села Аксай по адресу: Акмолинская область, Есильский район, село Аксай
0
Строительство системы водоснабжения села Свободное, Есильского района
0
Реконструкция системы водоснабжения села Иглик Есильского района
40000
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в г.Есиль
87275,6
Строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому жому в г.Есиль
11872,2
Приложение 4
к решению Есильского
районного маслихата
от 17 августа 2022 года
№ 29/2
Приложение 6
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 декабря 2021 года
№ 17/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
284853,6
Целевые текущие трансферты
284853,6
в том числе:
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
90734
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Жаныспай Есильского района
24524
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Красивое Есильского района
9049
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Юбилейное Есильского района
19400
На средний ремонт внутрипоселковых дорог селе Бузулук Есильского района
27849
На обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района
9912
На обустройство пешеходных дорожек в городе Есиль
15792
На изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль в количестве 25 штук, Есильский район
4352,7
На текущий ремонт автомобильных дорог города Есиль (ямочный ремонт)
18000
На обустройство и благоустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в количестве 2 единиц в г.Есиль, Есильский район