Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/4 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162320 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6364471,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 613058 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12834,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5731351,9 мың теңге;
2) шығындар – 6657691,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (- 170661,5) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 4594,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 175256 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 28500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 28500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 151058,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 151058,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының хатшысы С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Е.Баяхметов
22 желтоқсан 2022 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/4 шешіміне
1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 17/2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2022 года № 34/4
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162320) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6364471,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 613058 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7227 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12834,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5731351,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6657691,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 170661,5) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4594,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 175256 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 28500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 151058,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151058,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Есильского районного маслихата С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Е.Баяхметов
22 декабря 2022 года
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 22 декабря
2022 года № 34/4
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 17/2
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

53373,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55972,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55972,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
293936,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39555,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
254380,9
02
Қорғаныс
14847
1
Әскери мұқтаждар
4737
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4737
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4737
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
10110
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10110
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10110
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1517,9
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
1517,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1517,9
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1517,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
465075,6
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
88653,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88653,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
88653,6
2
Әлеуметтік көмек
306206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
306206
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
144664
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22991,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
27,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27693,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1722,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
62134
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

53373,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55972,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
55972,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
293936,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
39555,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
254380,9
02
Оборона
14847
1
Военные нужды
4737
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4737
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4737
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
10110
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10110
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10110
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1517,9
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1517,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1517,9
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1517,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
465075,6
1
Социальное обеспечение
88653,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88653,6
005
Государственная адресная социальная помощь
88653,6
2
Социальная помощь
306206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
306206
002
Программа занятости
144664
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22991,4
006
Оказание жилищной помощи
27,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27693,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1722,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62134
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

1318688,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
342934,3
оның iшiнде:
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
118624
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
35557
жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға арналған мемлекеттік гранттар ұсынуға
10090
күміс жасқа
7940
бірінші жұмыс орнына
4537
қоғамдық жұмыстарға
60500
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6836,8
Мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
12377
Протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнайы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдарды кеңейту
3840
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, оның ішінде:
88520
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
75671
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
12849
Мемлекеттік ұйымдардың жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге: үйде қызмет көрсету ұйымдары, жұмыспен қамту орталықтары
39038
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және мұрағаттық мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және мұрағаттық мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
20144
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
52982
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
572,5
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер:
975754
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы мекенжайы бойынша Ақсай ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
363886
Ақмола облысы Есіл ауданының Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайында орналасқан 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау желілері)
67214
Ақмола облысы Есіл ауданының Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайында орналасқан 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
60905
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
374849
Ақмола облысы Есіл ауданы Игілік ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
108900
Бюджеттік кредиттер
268840,5
оның iшiнде:
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
4594,5
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін
264246
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/4 шешіміне
3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

1318688,3
Целевые текущие трансферты
342934,3
в том числе:
На развитие рынка труда, в том числе:
118624
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
35557
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
10090
на серебряный возраст
7940
на первое рабочее место
4537
на общественные работы
60500
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6836,8
На увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами
12377
Протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3840
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
88520
на выплату государственной адресной социальной помощи
75671
на гарантированный социальный пакет детям
12849
На повышение заработной платы работников государственных организаций: организаций надомного обслуживания, центров занятости
39038
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20144
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
52982
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
572,5
Целевые трансферты на развитие:
975754
На реконструкцию систем водоснабжения села Аксай по адресу: Акмолинская область, Есильский район, село Аксай
363886
На строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирным жилым домам по адресу: мкр.Северный город Есиль Есильского района Акмолинской области (сети водоснабжения, канализации, теплоснабжения)
67214
На строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирным жилым домам по адресу: мкр.Северный город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроснабжения)
60905
На реконструкцию системы водоснабжения с. Заречное Есильского района Акмолинской области
374849
На реконструкцию системы водоснабжения села Иглик Есильского района Акмолинской области
108900
Бюджетные кредиты
268840,5
В том числе:
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
4594,5
Для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
264246
Приложение 3 к решению
Есильского районного
маслихата от 22 декабря
2022 года № 34/4
Приложение 5 к решению
Есильского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 17/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

1414584,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1206647,2
оның iшiнде:
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2794
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
12151
Көпбалалы аналардың және көпбалалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
550
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
22991,4
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
9523
"Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
2205
"Ұрпақтар келісімшарты"жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
228
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1455
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
459,5
Бюджетті жоспарлау Модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750
Мүгедектігі бар адамдарға арналған спорттық инвентарь сатып алуға
5000
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
918
Коммуналдық мүлікті жөндеуге
12067
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3100
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде, ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
88327
Есіл ауданы Жаныспай ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
24524
Есіл ауданы Красивый ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
9049
Есіл ауданы Юбилейный ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
19400
Есіл ауданы Бұзылық ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
27849
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылында балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
7505
Есіл қаласында жасанды жабыны бар хоккей кортын орнатуға
22853,2
Есіл қаласының көше баскетбол алаңын жайластыруға және абаттандыруға
22400
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың жылу беру маусымын аяқтауға
76143,1
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың 2022-2023 жылдарға арналған жылу беру маусымына дайындығына
233534,7
Есіл қаласының орталық қазандығын ағымдағы жөндеуге
100000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның iшiнде:
15872,4
Есіл ауданы, Есіл қаласындағы саны 2 бірлік балалар спорттық-сауықтыру алаңдарын жайластыруға және абаттандыруға
11519,7
Есіл ауданы, Есіл қаласының аумағында 25 дана қоқыс алаңдарын монтаждау және дайындауға

1414584,9
Целевые текущие трансферты
1206647,2
в том числе:
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2794
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
12151
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
550
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
22991,4
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
9523
На мероприятия "Первое рабочее место"
2205
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
228
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1455
На выплату единовременной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой Отечественной войне
459,5
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750
На приобретение спортивного инвентаря для лиц с инвалидностью
5000
На увеличение размера подъемного пособия
918
На ремонт коммунальной собственности
12067
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3100
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
88327
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Жаныспай Есильского района
24524
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Красивое Есильского района
9049
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Юбилейное Есильского района
19400
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Бузулук Есильского района
27849
На обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района
7505
На установку хоккейного корта с искусственным покрытием в г.Есиль
22853,2
На обустройство и благоустройство уличной баскетбольной площадки в г.Есиль
22400
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
76143,1
На подготовку к отопительному сезону на 2022-2023 годы теплоснабжающим предприятиям
233534,7
На текущий ремонт центральной котельной г.Есиль
100000
На развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
15872,4
На обустройство и благоустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в количестве 2 единиц в г.Есиль, Есильский район
11519,7
На изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль в количестве 25 штук, Есильский район

4352,7
Автомобиль жолдарын жөндеуге, оның iшiнде:
342591,9
Есіл қаласының көше-жол желісін орташа жөндеуге
92461,2
Есіл қаласы Өндіріс даңғылының асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
97600,2
Есіл қаласының автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге (шұңқырларды жөндеу)
18000
Есіл қаласының жаяу жүргіншілер жолдарын жайластыруға
15792
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
29850,4
Есіл ауданы Знаменка ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
31825
Есіл ауданы Курский ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
33985,3
Есіл ауданы Московский аулының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
23077,8
Хоккей кортын орнатуға, оның iшiнде:
10733
Есіл ауданы Свободный ауылында хоккей кортын орнатуға
1789
Есіл ауданы Московский ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Двуречный ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Курский ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Қаракөл ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Бұзылық ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
220000
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
207937,7
оның iшiнде:
"Есіл қалалық коммуналдық шаруашылығы" ШЖҚ МКК заңды тұлғаларының жарғылық капиталын ұлғайтуға
28500
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, АӨП байланыстыру, Есіл ауданы Ақсай ауылында мал қорымын салу
1620,1
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы мекенжайы бойынша Ақсай ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
0
Есіл ауданы Свободный ауылының сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы
0
Есіл ауданы Игілік ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
40000
Есіл қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу
25357,5
Есіл қаласында 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыру
11872,2
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
100587,9
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/4 шешіміне
4 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
6 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен Есіл қаласының Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердіңбюджетіне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
366723,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
366723,6
оның iшiнде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
88327
Есіл ауданы Жаныспай ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
24524
Есіл ауданы Красивый ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге

4352,7
На ремонт автомобильных дорог, в том числе:
342591,9
На средний ремонт улично-дорожной сети города Есиль
92461,2
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия проспект Ондирис г.Есиль
97600,2
На текущий ремонт автомобильных дорог города Есиль (ямочный ремонт)
18000
На обустройство пешеходных дорожек города Есиль
15792
На средний ремонт автомобильной дороги по ул.Тауелсиздик города Есиль
29850,4
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Знаменка Есильского района
31825
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Курское Есильского района
33985,3
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Московское Есильского района
23077,8
На установку хоккейного корта, в том числе:
10733
На установку хоккейного корта в селе Свободное Есильского района
1789
На установку хоккейного корта в селе Московское Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Двуречное Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Курское Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Караколь Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Бузулук Есильского района
1788,8
На оплату государственных служащих
220000
Целевые трансферты на развитие
207937,7
в том числе:
На увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Есильский Горкомхоз"
28500
Привязка ППП с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильника в с.Аксай Есильского района
1620,1
Реконструкция систем водоснабжения села Аксай по адресу: Акмолинская область, Есильский район, село Аксай
0
Строительство системы водоснабжения села Свободное, Есильского района
0
Реконструкция системы водоснабжения села Иглик Есильского района
40000
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в г.Есиль
25357,5
Строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирным жилым домам в г.Есиль
11872,2
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Есиль Есильского района Акмолинской области
100587,9
Приложение 4 к решению
Есильского районного
маслихата от 22 декабря
2022 года № 34/4
Приложение 6 к решению
Есильского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 17/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
366723,6
Целевые текущие трансферты
366723,6
в том числе:
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
88327
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Жаныспай Есильского района
24524
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Красивое Есильского района

9049
Есіл ауданы Юбилейный ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
19400
Есіл ауданы Бұзылық ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
27849
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылында балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
7505
Есіл қаласының жаяу жүргіншілер жолдарын жайластыруға
15792
Есіл ауданы, Есіл қаласының аумағында 25 дана қоқыс алаңдарын дайындау және монтаждауға
4352,7
Есіл қаласының автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге (шұңқырларды жөндеу)
18000
Есіл ауданы, Есіл қаласындағы саны 2 бірлік балалар спорттық-сауықтыру алаңдарын жайластыру және абаттандыруға
11519,7
Есіл ауданы Знаменка ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
31825
Есіл ауданы Курский ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
33985,3
Есіл ауданы Московский ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
23077,8
Есіл қаласының көше баскетбол алаңын жайластыру және абаттандыруға
22400
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеу
29850,4
Хоккей кортын орнатуға, оның iшiнде:
10733
Есіл ауданы Свободный ауылында хоккей кортын орнатуға
1789
Есіл ауданы Московский ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Двуречный ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Курский ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Қаракөл ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Бұзылық ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге, оның iшiнде:
76860,7
Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты
4511,1
Есіл ауданы Ақсай ауылы әкімінің аппараты
4693,5
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округі әкімінің аппараты
6576,3
Есіл ауданы Двуречный ауылдық округі әкімінің аппараты
3612,1
Есіл ауданы Жаныспай ауылдық округі әкімінің аппараты
7314,6
Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты
5896
Есіл ауданы Знаменка ауылы әкімінің аппараты
3291
Есіл ауданы Интернациональный ауылдық округі әкімінің аппараты
4566
Есіл ауданы Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты
4832,8
Есіл ауданы Красивинский ауылдық округі әкімінің аппараты
7245,7
Есіл ауданы Красногорский кенті әкімінің аппараты
4222,4
Есіл ауданы Московский ауылы әкімінің аппараты
6660,7
Есіл ауданы Орловка ауылы әкімінің аппараты
2100
Есіл ауданы Свободный ауылдық округі әкімінің аппараты
7008
Есіл ауданы Юбилейный ауылдық округі әкімінің аппараты
4330,5

9049
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Юбилейное Есильского района
19400
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Бузулук Есильского района
27849
На обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района
7505
На обустройство пешеходных дорожек в городе Есиль
15792
На изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль в количестве 25 штук, Есильский район
4352,7
На текущий ремонт автомобильных дорог города Есиль (ямочный ремонт)
18000
На обустройство и благоустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в количестве 2 единиц в г.Есиль, Есильский район
11519,7
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Знаменка Есильского района
31825
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Курское Есильского района
33985,3
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Московское Есильского района
23077,8
На обустройство и благоустройство уличной баскетбольной площадки г.Есиль
22400
На средний ремонт автомобильной дороги по ул.Тауелсиздик города Есиль
29850,4
На установку хоккейного корта, в том числе:
10733
На установку хоккейного корта в селе Свободное Есильского района
1789
На установку хоккейного корта в селе Московское Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Двуречное Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Курское Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Караколь Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Бузулук Есильского района
1788,8
На оплату труда государственных служащих, в том числе:
76860,7
Аппарат акима города Есиль Есильского района
4511,1
Аппарат акима села Аксай Есильского района
4693,5
Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района
6576,3
Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района
3612,1
Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района
7314,6
Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района
5896
Аппарат акима села Знаменка Есильского района
3291
Аппарат акима Интернационального сельского округа Есильского района
4566
Аппарат акима Каракольского сельского округа Есильского района
4832,8
Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района
7245,7
Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района
4222,4
Аппарат акима села Московское Есильского района
6660,7
Аппарат акима села Орловка Есильского района
2100
Аппарат акима Свободненского сельского округа Есильского района
7008
Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района
4330,5