Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 "2022-2024 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/5 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 191725,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 70291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13437 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107997,3 мың теңге;
2) шығындар – 194262,3 мың теңге;";
2 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22084,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6692 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1819 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13531,5 мың теңге;
2) шығындар – 22783 мың теңге;";
3 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 62650,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55926,8 мың теңге;
2) шығындар – 63096,9 мың теңге;";
4 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 58007,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9624,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 48383,2 мың теңге;
2) шығындар – 58826,5 мың теңге;";
5 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 45835,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6598 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 306 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38931,7 мың теңге;
2) шығындар – 46195,9 мың теңге;";
6 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21964,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9691 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12273,8 мың теңге;
2) шығындар – 23028,6 мың теңге;";
7 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 18/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2022 года № 34/5
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 18/2 следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 191725,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 70291 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13437 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107997,3 тысячи тенге;
2) затраты – 194262,3 тысячи тенге;";
в пункте 2:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 22084,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6692 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 42 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1819 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13531,5 тысяч тенге;
2) затраты – 22783 тысячи тенге;";
в пункте 3:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 62650,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4502 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 222 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 55926,8 тысяч тенге;
2) затраты – 63096,9 тысяч тенге;";
в пункте 4:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 58007,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9624,1 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48383,2 тысячи тенге;
2) затраты – 58826,5 тысячи тенге;";
в пункте 5:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
1) доходы – 45835,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6598 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 306 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38931,7 тысяч тенге;
2) затраты – 46195,9 тысяч тенге;";
в пункте 6:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21964,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9691 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12273,8 тысяч тенге;
2) затраты – 23028,6 тысяч тенге;";
в пункте 7:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:

"1) кірістер – 39722,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7942 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31780,8 мың теңге;
2) шығындар – 39980 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық
мәслихатының хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Е.Баяхметов
22 желтоқсан 2022 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы

"1) доходы – 39722,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7942 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31780,8 тысяч тенге;
2) затраты – 39980 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Есильского
районного маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Е.Баяхметов
22 декабря 2022 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 22 декабря 2022 года