2023-2025 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Есіл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 330612,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 98396 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6003 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 226213,7 мың теңге;
2) шығындар – 332740,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 2127,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2127,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсай ауылының бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26751 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5710 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21041 мың теңге;
2) шығындар – 27143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 392) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 392 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Бұзылық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136677,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5916,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 244 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 130516,3 мың теңге;
2) шығындар – 137388,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 711,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 711,6 мың теңге.

О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 35/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Есиль на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 330612,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 98396 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6003 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 226213,7 тысяч тенге;
2) затраты – 332740,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 2127,4) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2127,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет села Аксай на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 26751 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5710 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21041 тысяча тенге;
2) затраты – 27143 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 392) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 392 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Бузулукского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 136677,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5916,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 244 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 130516,3 тысячи тенге;
2) затраты – 137388,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 711,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 711,6 тысяч тенге.

Ескерту. 3- тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2023-2025 жылдарға арналған Двуречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74705,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 62440,8 мың теңге;
2) шығындар – 75187,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 481,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 481,8 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.10.2023 № 8С-10/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2023-2025 жылдарға арналған Жаныспай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27734,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6509 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21225,8 мың теңге;
2) шығындар – 27766,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 31,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31,8 мың теңге.
Ескерту. 5- тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2023-2025 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92845,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11201 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 81644,6 мың теңге;
2) шығындар – 94398,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 1553) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1553 мың теңге.
Ескерту. 6- тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2023-2025 жылдарға арналған Знаменка ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Двуреченского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 74705,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62440,8 тысяч тенге;
2) затраты – 75187,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 481,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 481,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.10.2023 № 8С-10/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Жаныспайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 27734,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6509 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21225,8 тысяч тенге;
2) затраты – 27766,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 31,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет – 31,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить бюджет Зареченского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92845,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11201 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81644,6 тысяч тенге;
2) затраты – 94398,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 1553) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1553 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Утвердить бюджет села Знаменка на 2023-2025 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 34290,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6993 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27297,5 мың теңге;
2) шығындар – 34651,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 360,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 360,9 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2023-2025 жылдарға арналған Интернациональный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14534 мың теңге;
2) шығындар – 25178 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 494) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 494 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.10.2023 № 8С-10/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2023-2025 жылдарға арналған Қаракөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26714,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6904 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19810,1 мың теңге;
2) шығындар – 26750,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 36,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 36,4 мың теңге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2023-2025 жылдарға арналған Красивинский ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153004 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11318 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 141441 мың теңге;
2) шығындар – 153110 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;

1) доходы – 34290,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6993 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27297,5 тысяч тенге;
2) затраты – 34651,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 360,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 360,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Утвердить бюджет Интернационального сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 24684 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14534 тысячи тенге;
2) затраты – 25178 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 494) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 494 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.10.2023 № 8С-10/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Утвердить бюджет Каракольского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 26714,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6904 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19810,1 тысяча тенге;
2) затраты – 26750,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 36,4) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 36,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Утвердить бюджет Красивинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 153004 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11318 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 245 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 141441 тысяча тенге;
2) затраты – 153110 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;

14. 2023-2025 жылдарға арналған Свободный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37432 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9790 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2351 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25242 мың теңге;
2) шығындар – 37698 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 266) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 266 мың теңге.
Ескерту. 14- тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2023-2025 жылдарға арналған Юбилейный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23604,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7774 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 303 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15527,6 мың теңге;
2) шығындар – 23974 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 369,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 369,4 мың теңге.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 8С-11/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2023 жылға арналған Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен 260881 мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін, оның iшiнде:
Ақсай ауылына – 19168 мың теңге;
Бұзылық ауылдық округіне – 22365 мың теңге;
Двуречный ауылдық округіне – 13116 мың теңге;
Жаныспай ауылдық округіне – 18117 мың теңге;
Заречный ауылдық округіне – 17809 мың теңге;
Знаменка ауылына – 14925 мың теңге;
Интернациональный ауылдық округіне – 13540 мың тенге;
Қаракөл ауылдық округіне – 18651 мың теңге;
Красивинский ауылдық округіне – 34339 мың теңге;
Красногорский кентіне – 19510 мың теңге;
Московский ауылына – 19675 мың теңге;
Орловка ауылына – 12532 мың теңге;
Свободный ауылдық округіне – 22967 мың теңге;
Юбилейный ауылдық округіне – 14167 мың теңге.
17. 2023 жылға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен 703286 мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін, оның iшiнде:
Есіл қаласына – 211041 мың теңге;
Бұзылық ауылдық округіне – 166790 мың теңге;
Двуречный ауылдық округіне – 55727 мың теңге;
Жаныспай ауылдық округіне – 31000 мың теңге;
Заречный ауылдық округіне – 100000 мың теңге;
Знаменка ауылына – 14728 мың теңге;
Красивинский ауылдық округіне – 124000 мың теңге.

14. Утвердить бюджет Свободненского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 37432 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9790 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2351 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 25242 тысячи тенге;
2) затраты – 37698 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 266) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 266 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
15. Утвердить бюджет Юбилейного сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23604,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7774 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 303 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 15527,6 тысяч тенге;
2) затраты – 23974 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 369,4) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 369,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2023 № 8С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Учесть, что в бюджетах поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2023 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 260881 тысяча тенге, в том числе:
селу Аксай – 19168 тысяч тенге;
Бузулукскому сельскому округу – 22365 тысяч тенге;
Двуреченскому сельскому округу – 13116 тысяч тенге;
Жаныспайскому сельскому округу – 18117 тысяч тенге;
Зареченскому сельскому округу – 17809 тысяч тенге;
селу Знаменка – 14925 тысяч тенге;
Интернациональному сельскому округу – 13540 тысяч тенге;
Каракольскому сельскому округу – 18651 тысяча тенге;
Красивинскому сельскому округу – 34339 тысяч тенге;
поселку Красногорский – 19510 тысяч тенге;
селу Московское – 19675 тысяч тенге;
селу Орловка – 12532 тысячи тенге;
Свободненскому сельскому округу – 22967 тысяч тенге;
Юбилейному сельскому округу – 14167 тысяч тенге.
17. Учесть, что в бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2023 год предусмотрены трансферты из областного бюджета, передаваемых из районного бюджета в сумме 703286 тысяч тенге, в том числе:
городу Есиль – 211041 тысяча тенге;
Бузулукскому сельскому округу – 166790 тысяч тенге;
Двуреченскому сельскому округу – 55727 тысяч тенге;
Жаныспайскому сельскому округу – 31000 тысяча тенге;
Зареченскому сельскому округу – 100000 тысяч тенге;
селу Знаменка – 14728 тысяч тенге;
Красивинскому сельскому округу – 124000 тысячи тенге.