Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-23/2 "2022-2024 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 7С-37/2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1 бабының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-23/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86539,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 49009,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30530,6 мың теңге;
2) шығындар – 93033,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -6494,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6494,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 14556,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 15974,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45208,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5920,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39288,6 мың теңге;
2) шығындар – 48593,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -3385,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3385,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 15178,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 24110,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 7С-23/2 "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2022-2024 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2022 года № 7С-37/2
В соответствии с статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 7С-23/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 86539,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49009,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30530,6 тысяч тенге;
2) затраты – 93033,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -6494,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6494,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 14556,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 15974,6 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45208,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5920,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39288,6 тысяч тенге;
2) затраты – 48593,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -3385,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3385,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 15178,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 24110,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. 2022-2024 жылдарға арналған Костычево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20945,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3001,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17944,7 мың теңге;
2) шығындар – 21732,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -787,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 787,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13898,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4046,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18209,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2484,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15725,2 мың теңге;
2) шығындар – 18307,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -98,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 11689,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4036,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19023,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1998,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17025,9 мың теңге;
2) шығындар – 19454,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -431,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 431,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13589,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 3436,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Утвердить бюджет Костычевского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20945,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3001,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 17944,7 тысяча тенге;
2) затраты – 21732,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -787,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 787,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 13898,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4046,7 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Нахимовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18209,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -2484,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15725,2 тысяч тенге;
2) затраты – 18307,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -98,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 98,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11689,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4036,2тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Отрадного сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19023,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1998,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17025,9 тысячи тенге;
2) затраты – 19454,9 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -431,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 431,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 13589,0 тысячи тенге;
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 3436,9 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

"6. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33925,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7368,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -741,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25816,3 мың теңге;
2) шығындар – 36128,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -2203,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2203,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 16263,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 9553,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Бірсуат ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17882,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2861,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15021,5 мың теңге;
2) шығындар – 19121,5мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1239,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1239,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 11414,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 3607,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022-2024 жылдарға арналған Гастелло ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16447,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1967,3 мың теңге;
трансферттер түсімі 14479,8 мың теңге;
2) шығындар – 17343,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -896,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 896,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 10137,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4342,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"6. Утвердить бюджет Жанадалинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 33925,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7368,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 741,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25816,3 тысяч тенге;
2) затраты – 36128,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -2203,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2203,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 16263,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 9553,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Бирсуат на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17882,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2861,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 15021,5 тысяч тенге;
2) затраты – 19121,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -1239,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1239,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11414,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Бирсуат сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 3607,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Гастелло на 2022-2024 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16447,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1967,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14479,8 тысяч тенге;
2) затраты – 17343,1 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -896,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 896,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10137,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4342,8 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:

"9. 2022-2024 жылдарға арналған Далабай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17331,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3293,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14038,0 мың теңге;
2) шығындар – 19222,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1891,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1891,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 10201,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 3837,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Құмсуат ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15585,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1520,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14065,0 мың теңге;
2) шығындар – 15909,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -324,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -324,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 11777,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 2288,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Львов ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18061,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1311,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16750,0 мың теңге;
2) шығындар – 18153,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -92,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12330,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4420,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"9. Утвердить бюджет села Далабай на 2022-2024 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17331,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3293,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14038,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19222,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -1891,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1891,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10201,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 3837,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Кумсуат на 2022-2024 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15585,0тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1520,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14065,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15909,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -324,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 324,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11777,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 2288,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Львовское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18061,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1311,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 16750,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18153,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -92,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 92,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12330,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4420,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:

"12. 2022-2024 жылдарға арналған Пригород ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22499,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1593,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20906,5 мың теңге;
2) шығындар – 23117,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -618,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 618,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 14253,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 6653,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2022-2024 жылдарға арналған Пятигор ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14817,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1799,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13018,1 мың теңге;
2) шығындар – 15178,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -361,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 361,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 9331,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 3687,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2022-2024 жылдарға арналған Тасөткел ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17993,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1420,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16573,8 мың теңге;
2) шығындар – 18479,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -486,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 486,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13342,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 3231,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"12. Утвердить бюджет села Пригородное на 2022-2024 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22499,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1593,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20906,5 тысяч тенге;
2) затраты – 23117,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -618,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 618,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 14253,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 6653,5 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Пятигорское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 14817,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1799,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13018,1 тысяча тенге;
2) затраты – 15178,1 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -361,0 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 361,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 9331,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 3687,1 тысяча тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет села Тасоткель на 2022-2024 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17993,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1420,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16573,8 тысяч тенге;
2) затраты – 18479,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -486,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 486,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 13342,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 3231,8 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:

"15. 2022-2024 жылдарға арналған Тассуат ауылының бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15221,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 376,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14845,8 мың теңге;
2) шығындар – 15669,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -448,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 448,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 10959,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 3886,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2022-2024 жылдарға арналған Үшқарасу ауылының бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16022,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15422,4 мың теңге;
2) шығындар – 16247,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -225,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 225,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 10897,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4525,4 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2022-2024 жылдарға арналған Шойындыкөл ауылының бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -21199,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5721,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15478,0 мың теңге;
2) шығындар – 22956,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1757,0 мың теңге ;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1757,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 11446,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4032,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";

"15. Утвердить бюджет села Тассуат на 2022-2024 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15221,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 376,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14845,8 тысяч тенге;
2) затраты – 15669,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -448,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 448,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10959,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 3886,8 тысячи тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Ушкарасу на 2022-2024 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16022,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15422,4 тысячи тенге;
2) затраты – 16247,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -225,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 225,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10897,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4525,4 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет села Шойындыколь на 2022-2024 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21199,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5721,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15478,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22956,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -1757, 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1757,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11446,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4032,0 тысяч тенге.";