Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 маусымдағы № 7ВС-30-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-18-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25991 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5601198,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 737607,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8327 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 175600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4679663,9 мың теңге;
2) шығындар – 6209473,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12030 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27567 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15537 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 26767 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 26767 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-647072,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 647072,5 мың теңге";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 9215 мың теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-18-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 28 июня 2022 года № 7ВС-30-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-18-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25991) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5601198,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 737607,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8327 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 175600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4679663,9 тысячи тенге;
2) затраты – 6209473,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12030 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27567 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15537 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26767 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 26767 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-647072,5) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 647072,5 тысячи тенге.";
Пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 9215 тысяч тенге.";

6000
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
7205
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
36633
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22878
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
22878
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
872326
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
806992
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
200000
Тұрғын үй-коммуналдық дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
606992
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65334
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
65334
Бюджеттік кредиттер
27567
оның ішінде:
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
27567

6000
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7205
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
36633
Отдел культуры и развития языков
22878
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
22878
Целевые трансферты на развитие
872326
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
806992
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
200000
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских насленных пунктах в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020-2025 годы
606992
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65334
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
65334
Бюджетные кредиты
27567
в том числе:
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
27567