Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7ВС-19-1 "2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 7ВС-43-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының 2022-2024 жылдарға арналған ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7ВС-19-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жақсы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177371,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23408,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-896 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4823,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148243,8 мың теңге;
2) шығындар – 216938,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-39566,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39566,8 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49464,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2974 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 36381,5 мың теңге;
2) шығындар-127765,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-78300,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78300,7 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7ВС-19-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2022-2024 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 8 декабря 2022 года № 7ВС-43-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7ВС-19-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 177371,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23408,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 896 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4823,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148243,8 тысяч тенге;
2) затраты – 216938,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-39566,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39566,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49464,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2974 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36381,5 тысяч тенге;
2) затраты – 127765,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-78300,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78300,7тысяч тенге.".

35848,5
Жақсы ауданы Жақсы ауылы әкімінің аппараты
23125,5
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
279
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылының көшелерін сыртқы жарықтандыру
27143,1
Кентішілік жолдарды орташа жөндеу - Жақсы ауданы Жақсы ауылының Энергетиктер көшесі
3738,6
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
12783
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
76
Ақмола облысы Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі Запорожье ауылының Даргольц көшесіндегі жолды орташа жөндеу
7866,8
Ақмола облысы Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі Запорожье ауылының Шоссейная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
4780,2

35848,5
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
23125,5
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
279
Наружное освещение улиц села Жаксы Жаксынского района Акмолинской области
27143,1
Средний ремонт внутрипоселковых дорог - улица Энергетиков села Жаксы Жаксынского района
3738,6
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
12783
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
76
Средний ремонт дороги по улице Доргольца села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
7866,8
Средний ремонт дороги по улице Шоссейная села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
4780,2