2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/27 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –27 940,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 711,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 229,7 мың теңге;
2) шығындар –28 126,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) –(- 185,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 185,8 мың теңге.

О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 1/27.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 940,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 711,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –24 229,7 тысяч тенге;
2) затраты – 28 126,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-185,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 185,8 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 05.12.2023 № 3/9 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен – 20 799,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2023 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2023 № 3/9 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа на 2023 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 20 799,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2023 год, согласно приложению 4.