2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/27 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 873,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 973,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 121 900,5 мың теңге;
2) шығындар – 127 546,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-673,3) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673,3 мың теңге.

О бюджетe Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 4/27.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –126 873,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 973,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121 900,5 тысяч тенге;
2) затраты – 127 546,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-673,3) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 673,3 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 19.12.2023 № 5/10 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 21 989,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2023 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 19.12.2023 № 5/10 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Карашалгинского сельского округа на 2023 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 21 989,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2023 год, согласно приложению 4.