2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қызылсай ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 5/27 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 738,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 422,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 316,9 мың теңге;
2) шығындар – 26 534,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -1 795,6 ) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 795,6 мың теңге.

О бюджете Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 5/27.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –24 738,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 422,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 316,9 тысяч тенге;
2) затраты – 26 534,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1 795,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – ( 1 795,6 ) тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2023 № 4/9 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 17 919,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 05.12.2023 № 4/9 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5/27 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті

2. Учесть, что в бюджете Кызылсайского сельского округа на 2023 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 17 919,0 тысяч тенге.
3. Учесть, в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2023 год, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 26 декабря
2022 года № 5/27
Бюджет Кызылсайского сельского округа на 2023 год