Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 8/16 "2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 9/25 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 8/16 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 043,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 617,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 426,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 194,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-5 151,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 151,9 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 8/16 "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 8 декабря 2022 года № 9/25
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 8/16 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 043,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 617,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 426,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 194,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-5 151,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 151,9 тысяч тенге.";

797,0
Сабынды ауылдық округі әкімінің аппараты
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
789,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
8,0

797,0
Аппарат акима Сабындинского сельского округа
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержашихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предриятий
789,0
Бонусы административным государственным служащим
8,0