Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/4 "Сандықтау ауданының Бірлік ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 15/5 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/4 "Сандықтау ауданының Бірлік ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Бірлік ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 997,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 373,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 624,0 мың теңге;
2) шығындар - 22 058,9 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - - 61,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61,9 мың теңге.
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/4 "Об утверждении бюджета Берликского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2022 года № 15/5
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Берликского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №13/2/4, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 997,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 373,0тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0, 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 17 624,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 058,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 61,9 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61,9 тысяча тенге.
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.