Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/9 "Сандықтау ауданының Лесной ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 мамырдағы № 19/3/9 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сандықтау ауданы Лесной ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/9 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Лесной ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 976,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 860,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 116,0 мың теңге;
2) шығындар- 24 563,5 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -587,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 587,5 мың теңге.
жоғарыда аталған шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/9 "Об утверждении бюджета Лесного сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 мая 2022 года № 19/3/9
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Лесного сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 13/2/9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 976,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 860,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –21 116,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 563,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 587,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 587,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.