Сандыктау аудандық маслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/8 "Сандықтау ауданының Каменск ауылдық округі 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 25/4/8 шешімі
Сандықтау ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/8 "Сандықтау ауданының Каменск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті тиісінше, 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 097,9 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 4 283,0 мың теңге;
салық емес түсімдер – 335,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 718,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –19 761,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 375,5 мың тенге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -277,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 277,6 мың теңге.
Жоғарыда аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/8 "Об утверждении бюджета Каменского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2022 года № 25/4/8
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/8 "Об утверждении бюджета Каменского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах":
1) доходы -25 097,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 283,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 335,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -718,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 19 761,0 тысячи тенге;
2) затраты - 25 375,5 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -277,6 тысяч тенге;
5) финансировние дефицита (использование профицита) бюджета - 277,6 тысяч тенге.
Приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.