Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/6 "Сандықтау ауданының Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 26/2/2 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданының Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №13/2/6 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 365,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 270,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 106,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 762,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 226,2 мың теңге;
2) шығындар - 47 435,7 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -70,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70,2 мың теңге";

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/6 "Об утверждении бюджета Веселовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14 декабря 2022 года № 26/2/2
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Веселовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №13/2/6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 365,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 270,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 106,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 762,5 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 43 226,2 тысяч тенге;
2) затраты – 47 435,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -70,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70,2 тысяч тенге";

186,0
Облыстық бюджет қаражаты есебінен, оның ішінде:
24 566,3
Сандықтау ауданы Веселое ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
24 566,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
70,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен"
417,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
417,0

186,0
За счет средств областного бюджета, в том числе
24 566,3
Средний ремонт внутри-поселковых дорог в селе Веселое Сандыктауского района
24 566,3
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих,работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
417,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих,работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
417,0