Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-17/2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 1 маусымдағы № 7С-25/2 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-17/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26026 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 905 377,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 263 441,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 707,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 119,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 619 109,2 мың теңге;
2) шығындар – 5 296 629,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 117 790 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 183 780 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 990 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58 152 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 58 152 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-567 194) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 567 194 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының хатшысы Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 1 маусымдағы

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 7С-17/2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 1 июня 2022 года № 7С-25/2
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 7С-17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26026) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 905 377,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 263 441,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 707,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 119,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 619 109,2 тысяч тенге;
2) затраты – 5 296 629,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117 790 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 183 780 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 990 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58 152 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 58 152 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-567 194) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 567 194 тысяч тенге.";
приложения 1, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного

5000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
934,5
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4229,8
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4229,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4229,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4229,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
318495,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
15192
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15192
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15192
2
Әлеуметтiк көмек
219327,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
219327,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
65535
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41810
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
2668
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31054,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
902
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
35676
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41681,9
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
83975,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83975,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40289,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
327
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13274
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

5000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
934,5
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4229,8
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4229,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4229,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4229,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
318495,4
1
Социальное обеспечение
15192
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15192
005
Государственная адресная социальная помощь
15192
2
Социальная помощь
219327,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
219327,8
002
Программа занятости
65535
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41810
006
Оказание жилищной помощи
2668
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31054,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
902
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35676
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41681,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
83975,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83975,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40289,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
327
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13274
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях