Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-16/1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 7С-20/1 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-16/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26042 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13312133,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3233970,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61994,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23466,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9992703,5 мың теңге;
2) шығындар – 14619829,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48316,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 73512,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25196,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1356011,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1356011,9 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-16/1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2022 года № 7С-20/1
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-16/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26042) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 13312133,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3233970,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61994,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23466,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9992703,5 тысяч тенге;
2) затраты – 14619829,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48316,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 73512,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25196,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1356011,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1356011,9 тысяч тенге.";

келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. Бурабай ауданының азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын".

дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимися гражданскими служащими и работающим в сельской местности Бурабайского района, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях".

49340,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
74285,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63300,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4180,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6804,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
23893,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22393,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1500,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
22573,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22573,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
88264,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78061,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10053,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150,0
02
Қорғаныс
34333,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34333,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17118,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
13109,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4106,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12610,3
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12610,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12610,3
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
895447,7
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
895447,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
87259,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
780,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2330,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

49340,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
74285,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
63300,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4180,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6804,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
23893,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
22393,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1500,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
22573,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
22573,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
88264,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
78061,0
003
Капитальные расходы государственного органа
10053,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150,0
02
Оборона
34333,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34333,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17118,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
13109,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4106,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12610,3
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12610,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12610,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
895447,7
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
895447,7
004
Программа занятости
87259,0
007
Оказание жилищной помощи
780,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2330,0
010
Государственная адресная социальная помощь

6547172,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2512855,3
соның iшiнде:
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
89066,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
505299,1
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
110091,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
64751,0
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
30289,0
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
558,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
53690,0
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
102153,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыстар бойынша консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
20008,0
Инватакси қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3620,0
қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
5035,0
қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидияларға
4631,0
"Бірінші жұмыс орны" жобасы бойынша Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
3308,0
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
459,0
жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
3956,0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
38005,0
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
7581,0
"Белсенді ұзақ өмір" Белсенді ұзақ өмір сүру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимаратына күрделі жөндеу жүргізу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
9803,5
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
42700,7
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне біржолғы материалдық көмек төлеуге
1000,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
2909,9
бюджетті жоспарлау Модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
30645,0
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
30645,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

6547172,4
Целевые текущие трансферты
2512855,3
в том числе:
За счет трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
89066,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
505299,1
на выплату государственной адресной социальной помощи
110091,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
64751,0
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
30289,0
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
558,0
на развитие продуктивной занятости
53690,0
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения за счҰт трансфертов из республиканского бюджета
102153,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
20008,0
на размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3620,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
5035,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
4631,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
3308,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
459,0
на обеспечение льготного проезда
3956,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
38005,0
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
7581,0
на разработку проектно-сметной документации для проведения капитального ремонта административного здания коммунального государственного учреждения "Центр активного долголетия "Белсендi ұзақ өмір"
9803,5
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
42700,7
на выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1000,0
на единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
2909,9
на внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
30645,0
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
30645,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1610238,4
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
660300,0
жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
845919,4
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
104019,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімі
101035,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
93439,0
спорт объектілерінің спорттық алаңын орнатуға
7596,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20000,0
Бурабай ауданында контейнерлік алаңдарды орнату
20000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
155469,8
Бурабай кентінің егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен біріктірілген бас жоспарының жобасын әзірлеуге
70362,8
Бурабай ауданы Щучинск қаласында инженерлік желілерді түгендеуге
85107,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1102,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1102,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
3404069,1
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2785087,1
Ақмола облысы Щучинск қаласының Заречный 1-линия ықшам ауданы, 101Б учаскесі мекенжайы бойынша бес қабатты 60 пәтерлі тұрғын үй салу
231012,0
Ақмола облысы Щучинск қаласының Заречный 1-линия ықшам ауданы, 101Б учаскесі мекенжайы бойынша орналасқан бес қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық желілер салу және абаттандыру
186600,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленый бор ауылының жеке тұрғын үй құрылысы учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу. Су құбыры.
135779,1
Щучинск қаласының магистральдық су құбыры желілерін (4-кезек) реконструкциялау және салу (96,4 километр)
412388,0
Щучинск қаласында орамішілік кәріз желілерін салу (99 километр)
441308,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Қатаркөл ауылында орналасқан балаларды сауықтыру орталықтарының су құбырларын салу
827658,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі су бұру желілері (ІІІ кезек) коллектор және кәріздік сорғы станциялары
56300,0
Бурабай ауданы Бурабай кентінің тазарту құрылыстарын салу
132818,0
Щучинск қаласының су бұру желілері мен объектілерін реконструкциялау (81,9 километр)
106689,0
Щучинск қаласының нөсер кәрізін салу

1610238,4
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
660300,0
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
845919,4
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
104019,0
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
101035,0
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
93439,0
на установку спортивных площадок объектов спорта
7596,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
20000,0
Установка контейнерных площадок в Бурабайском районе
20000,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
155469,8
разработка проекта генерального плана совмещенного с проектом деталньой планировки поселка Бурабай
70362,8
На инвентаризацию инженерных сетей в городе Щучинск Бурабайского района
85107,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1102,0
на увеличение размера подъемного пособия
1102,0
Целевые трансферты на развитие
3404069,1
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2785087,1
Строительство пятиэтажного 60 квартирного жилого дома по адресу микрорайон Заречный 1-я линия, участок 101Б, город Щучинск, Акмолинской области
231012,0
Строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство к пятиэтажному 60 квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Заречый 1-линия, участок 101Б, города Щучинск, Акмолинской области
186600,0
Строительство инженерно-коммуникационных инфраструктуры к участкам индивидуального жилищного строительства села Зеленый бор Бурабайского района Акмолинской области. Водопровод.
135779,1
Реконструкция и строительство магистральных водопроводных сетей (4-ой очереди) города Щучинск Бурабайского района (96,4 километров)
412388,0
Строительство внутриквартальных канализационных сетей города Щучинск Бурабайского района (99 километров)
441308,0
Строительтсов водопроводов детских оздоровительных центров, расположенных в районе Катарколь Бурабайского района Акмолинской области
827658,0
Сети водоотведения (ІІІ очередь) коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
56300,0
Строительство очистных сооружений поселка Бурабай Бурабайского района
132818,0
Реконструкция сетей и объектов водоотведения города Щучинск (81,9 километров)
106689,0
Строительство ливневой канализации города Щучинск

50250,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының 10 телімнің 58 кварталында электрмен жабдықтау желілерін салу және антенна-діңгек құрылысын қосу
50383,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Щучинск қаласында 400 орынға арналған аудандық мәдениет үйінің құрылысы, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5123,0
Бурабай ауданының Златополье ауылында 120 орындық клуб салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
16319,0
Бурабай ауданының Қатаркөл ауылында 200 орындық клуб салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
22944,0
Бурабай ауданының Кенесары ауылында 120 орындық клуб салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
16319,0
Щучинск қаласында стадион салу, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы байланыстыру
8867,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Мәдениет ауылы Жақашев көшесі мекенжайы бойынша спорт кешенін салу
42122,0
Бурабай ауданының Кенесары ауылында мал қорымын салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізе отырып, АӨП байланыстыру
2208,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласы "Заречный" ықшам ауданында су құбыры желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
40000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
103135,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі дәстүрлі жерлеу православ зиратының қоршауын қайта жаңарту
49911,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентіндегі дәстүрлі жерлеу мұсылман зиратының қоршауын қайта жаңарту
53224,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
515847,0
Бурабай кентінің жол желісін дамыту (III кезек) салу және реконструкциялау. Автомобиль жолдары 1-линия көшесі
240950,0
Бурабай ауданының Текекөл көлінің айналасында Бурабай ауданының "Шабақты көлінің солтүстік айналма жолы" автожолына дейін автожол салу
71900,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінің жол желісін дамытуды реконструкциялау және салу (III кезек). Автомобиль жолдары. Жамбыл, Қазақстан, Интернациональная көшелері
120000,0
Бурабай ауданы Ішкі істер басқармасы кавалерия взводының ғимаратына жол салу
82997,0
Бюджеттік кредиттер
630248,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
73512,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
73512,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
556736,0
Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдерінің сомалары есебінен
556736,0
Бурабай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 наурыздағы
№ 7С-20/1 шешіміне
3-қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С-16/1 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
310662,1
Төмен тұрған бюджеттерге ағымдағы нысаналы трансферттер
310662,1
соның ішінде:
Республикалық бюджет трансферттері есебінен:
24298,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
24298,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

50250,0
Строительство линий электроснабжения и присоединение антенно-мачтового сооружения в квартале 58 выдел 10, Бурабайского района, Акмолинской области
50383,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство районного Дома культуры на 400 мест в городе Щучинск Бурабайского района Акмолинской области
5123,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство клуба на 120 мест в селе Златополье Бурабайского района
16319,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство клуба на 200 мест в селе Катарколь Бурабайского района
22944,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство клуба на 120 мест в селе Кенесары Бурабайского района
16319,0
Привязка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство стадиона в городе Щучинск
8867,0
Строительство спортивного комплекса по адресу: Акмолинская область, Бурабайский район, село Мадениет, улица Жакашева
42122,0
Привязка ППП с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в селе Кенесары Бурабайского района
2208,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей в микрорайоне "Заречный" города Щучинск Бурабайского района Акмолинской области
40000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
103135,0
Реконструкция ограждения православного кладбища традиционного захоронения в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
49911,0
Реконструкция ограждения мусульманского кладбища традиционного захоронения в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
53224,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
515847,0
Строительство и реконструкция развития дорожной-сети поселка Бурабай (III очередь) Автомобильные дороги. Улица 1-линия
240950,0
Строительство автодороги вокруг озера Текеколь до автодороги "Северный объезд озера Чебачье" Бурабайского района
71900,0
Строительство и реконструкция развития дорожной сети поселка Бурабай (III очередь). Автомобильные дороги. Улица Джамбула, Казахстанская, Интернациональная Акмолинская область, Бурабайский район
120000,0
Строительство дороги к зданию кавалерийского взвода Управления внутренних дел Бурабайского района
82997,0
Бюджетные кредиты
630248,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
73512,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
73512,0
Отдел строительства района (города областного значения)
556736,0
За счет сумм поступлений от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
556736,0
Приложение 3 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 30 марта
2022 года № 7С-20/1
Приложение 5 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С-16/1
Целевые трансферты бюджетам города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов на 2022 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
310662,1
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
310662,1
в том числе:
За счет трансфертов республиканского бюджета:
24298,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий:
24298,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

6804,0
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
738,0
Бурабай кенті әкімінің аппараты
690,0
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
529,0
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
451,0
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
444,0
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
496,0
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
547,0
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
577,0
Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
1041,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
406,0
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
885,0
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
17494,0
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
17494,0
"Бурабай ауданы Щучинск қаласының қала шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17494,0
Облыстық бюджет трансферттері есебінен:
254517,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
153482,4
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
104019,0
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
40009,0
Бурабай ауданының Атамекен ауылындағы көше-жол желісінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу
40009,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
64010,0
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылындағы кентішілік автомобиль жолдарын орташа жөндеу
64010,0
жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
49463,4
Бурабай кенті әкімінің аппараты
49463,4
Бурабай ауданы Бурабай кентінде Алатау көшесін орташа жөндеу
49463,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімі
101035,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
93439,0
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
13809,0
Бурабай ауданының Златополье ауылында футбол алаңы мен жаттығу алаңын орнату
13809,0
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
19786,0
Бурабай ауданы Успеноюрьевка ауылында футбол алаңы мен жаттығу алаңын орнату
19786,0
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
23998,0
Бурабай ауданы Веденовка ауылында тренажерлері және футбол алаңы бар спорт алаңын орнату
23998,0
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
9227,0
Бурабай ауданы Қызылағаш ауылында спорт алаңын орнату
9227,0
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
19023,0
Бурабай ауданының Кенесары ауылында спорт алаңын орнату
19023,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
7596,0
Бурабай ауданы Дмитриевка ауылында спорт алаңын орнату
7596,0
спорт объектілерінің спорттық алаңын орнатуға
7596,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
7596,0
Көрнекті ауылында спорт алаңын орнату
7596,0
Аудандық бюджет қаражаты есебінен:
31846,7
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
31846,7
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты

6804,0
Аппарат акима города Щучинск
738,0
Аппарат акима поселка Бурабай
690,0
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
529,0
Аппарат акима сельского округа Атамекен
451,0
Аппарат акима Веденовского сельского округа
444,0
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
496,0
Аппарат акима Златопольского сельского округа
547,0
Аппарат акима Кенесариснкого сельского округа
577,0
Аппарат акима Катаркольского сельского округа
1041,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
406,0
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
885,0
Аппарат акима Бурабайского района
17494,0
Аппарат акима города Щучинск
17494,0
Коммунальное государственное учреждение "Отдел городского хозяйства города Щучинска Бурабайского района"
17494,0
За счет трансфертов областного бюджета:
254517,4
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
153482,4
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
104019,0
Аппарат акима сельского округа Атамекен
40009,0
Средний ремонт автомобильных дорог улично-дорожной сети в селе Атамекен Бурабайского района
40009,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
64010,0
Средний ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Урумкай Бурабайского района
64010,0
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
49463,4
Аппарат акима поселка Бурабай
49463,4
Средний ремонт улицы Алатау в поселке Бурабай Бурабайского района
49463,4
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
101035,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
93439,0
Аппарат акима Златопольского сельского округа
13809,0
Установка футбольного поля и тренажерной площадки в селе Златополье Бурабайского района
13809,0
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
19786,0
Установка футбольного поля и тренажерной площадки в селе Успеноюрьевка Бурабайского района
19786,0
Аппарат акима Веденовского сельского округа
23998,0
Установка спортивной площадки с тренажерами и футбольным полем в селе Веденовка Бурабайского района
23998,0
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
9227,0
Установка спортивной площадки в селе Кызылагаш Бурабайского района
9227,0
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа
19023,0
Установка спортивной площадки в селе Кенесары Бурабайского района
19023,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
7596,0
Установка спортивной площадки в селе Дмитриевка Бурабайского района
7596,0
На установку спортивных площадок объектов спорта:
7596,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
7596,0
Установка спортивной площадки в селе Корнекты
7596,0
За счет средств из районного бюджета:
31846,7
Аппарат акима Бурабайского района
31846,7
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа