2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Щучинск қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 7С-34/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Бурабай ауданы Щучинск қаласының бюджеті 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 813920,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 630062,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 119729,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64082, 8 мың теңге;
2) шығындар – 870941,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете города Щучинска Бурабайского района на 2023-2025 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № 7С-33/1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2023 № 7С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
1. Утвердить бюджет города Щучинска Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 813920,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 630062,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 119729,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64082,8 тысяч тенге;
2) затраты – 870941,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57020,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57020,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 8С-11/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған қалалық бюджетте 375544,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен берілетін субвенция қарастырылғаны ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -57020,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57020,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № 8С-11/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете города на 2023 год предусмотрены изъятия передаваемые в районный бюджет в сумме 375544,0 тысяч тенге.