2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Бурабай кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 7С-34/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Бурабай ауданы Бурабай кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 407436,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47640,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15858,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 343937,5 мың теңге;
2) шығындар – 450427,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2023-2025 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № 7С-33/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2023 № 7С-34/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
1. Утвердить бюджет поселка Бурабай Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 407436,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47640,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15858,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 343937,5 тысяч тенге;
2) затраты – 450427,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42991,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42991,3 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 8С-11/4 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған кент бюджетте 9480,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке берілетін алып қоюлар қарастырылғаны ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -42991,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42991,3 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № 8С-11/4 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете поселка на 2023 год предусмотрены изъятия, передаваемые в районный бюджет в сумме 9480,0 тысяч тенге.

72044,0
Бурабай кентін санитариямен қамтамасыз ету
20000,0
Бурабай кентін абаттандыру
10000,0
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет трансферттері есебінен:
8730,0
материалдық-техникалық базаны нығайтуға (қызметтік автомашина сатып алуға)
7000,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен күтіп-ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
1730,0

72044,0
Обеспечение санитарии поселка Бурабай
20000,0
благоустройство поселка Бурабай
10000,0
За счет трансфертов из районного (города областного значения) бюджета:
8730,0
на укрепление материально-технической базы (приобретение служебной автомашины)
7000,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1730,0