"Ақтөбе облысында 2022 жылға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 120 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 391 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтөбе облысында 2022 жылға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 120 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27794 тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 22 апреля 2022 года № 120 "Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Актюбинской области на 2022 год"
Постановление акимата Актюбинской области от 2 декабря 2022 года № 391. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 22 апреля 2022 года № 120 "Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Актюбинской области на 2022 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 27794) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Е. Тоғжанов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2022 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 391 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2022 жылғы 22 сәуірдегі
№ 120 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысында 2022 жылға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері
Тауарлар атауы
Бірінші тоқсан (теңге)
Екінші тоқсан (теңге)
Үшінші тоқсан (теңге)
Төртінші тоқсан (теңге)
1
Тазартылған күріш (домалақ дәнді, өлшеніп салынатын), килограмм

2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Е. Тугжанов
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 2 декабря 2022 года № 391
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 22 апреля 2022 года № 120
Пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Актюбинской области на 2022 год
Наименование товаров
Первый квартал (тенге)
Второй квартал (тенге)
Третий квартал (тенге)
Четвертый квартал (тенге)
1
Рис шлифованный (круглозерный, весовой), килограмм