2023 - 2025 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 220 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 107 357 234,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 76 078 738,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 743 580 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 601 938 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 932 978 мың теңге;
2) шығындар – 123 002 874,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 135 854 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 263 318 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 399 172 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 15 509 786 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 15 509 786 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 7 753 577 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 833 820 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 590 029 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 14.12.2023 № 110 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-бабына сәйкес, 1-тармағының 1), 2) тармақшаларда қаралғандарды қоспағанда, түсімдер Ақтөбе қаласының бюджеті кірісіне толық есептелсін.
3. Ақтөбе облыстық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен салықтар түсімдерінің жалпы сомасы Ақтөбе қаласына мынадай мөлшерде бөлінуі белгіленгені еске алынсын:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 35 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша 35 пайыз;
3) мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер Ақтөбе қаласының бюджетіне толығымен есептеледі.
4. Қазақстан Республикасының "2023 - 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8-бабына сәйкес белгіленгені назарға және басшылыққа алынсын:
2023 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi – 70 000 теңге;

Об утверждении бюджета города Актобе на 2023 - 2025 годы
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 декабря 2022 года № 220. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Актобе на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 357 234,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 76 078 738,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 743 580 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 601 938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 932 978 тысяч тенге;
2) затраты – 123 002 874,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 135 854 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 263 318 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 399 172 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 509 786 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 509 786 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 7 753 577 тысяч тенге;
погашение займов – 8 833 820 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 590 029 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 14.12.2023 № 110 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Зачислять полностью в доход бюджета города Актобе поступления в соответствии со статьей 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за исключением, предусмотренным подпунктами 1), 2) пункта 1.
3. Принять к сведению, что решением Актюбинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2023 - 2025 годы" городу Актобе установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 35 процентов;
2) по социальному налогу 35 процентов;
3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора 100 процентов;
4) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, зачисляются полностью в бюджет города Актобе.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 - 2025 годы" установлено:
с 1 января 2023 года:
1) минимальный размер заработной платы – 70 000 тенге;

2) зейнетақының ең төмен мөлшерi – 53 076 теңге;
3) айлық есептiк көрсеткiш – 3 450 теңге;
4) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 40 567 теңге.
5. 2023 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер түскені 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2023 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер түскені 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

2) минимальный размер пенсии – 53 076 тенге;
3) месячный расчетный показатель – 3 450 тенге;
4) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 40 567 тенге.
5. Учесть в городском бюджете на 2023 год поступление целевых трансфертов и бюджетных кредитов из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
6. Учесть в городском бюджете на 2023 год поступление целевых трансфертов и бюджетных кредитов из областного бюджета, согласно приложению 5.

499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
75 378,8
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 378,8
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
9 758 142,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 486 420
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 486 420
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 486 420
2
Әлеуметтік көмек
7 171 560,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 816 560,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
544 186
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 151
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 730 862,8
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
240 908,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
499 260,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
3 689 820,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
110 371,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
355 000
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
355 000
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 100 161,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 100 161,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
232 326,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 000,3
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 378,1
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
122 445,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
265 510,5
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
75 378,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
75 378,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 758 142,3
1
Социальное обеспечение
1 486 420
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 486 420
005
Государственная адресная социальная помощь
1 486 420
2
Социальная помощь
7 171 560,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 816 560,9
002
Программа занятости
544 186
006
Оказание жилищной помощи
1 151
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 730 862,8
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
240 908,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
499 260,8
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
3 689 820,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
110 371,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
355 000
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
355 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 100 161,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 100 161,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
232 326,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 000,3
021
Капитальные расходы государственного органа
8 378,1
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
122 445,9
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
265 510,5
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

29 159
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
408 806
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
257 152
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
257 152
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
151 654
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
151 654
02
Қорғаныс
142 492
1
Әскери мұқтаждар
99 066
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
99 066
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
99 066
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
43 426
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
43 426
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 070
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
42 356
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
729 189
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
729 189
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
599 970
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
599 970
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
129 219
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 219
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
7 424 995
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
364 049
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
364 049
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
364 049
2
Әлеуметтік көмек
6 474 992
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 199 367
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
618 266
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 317
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
2 879 593
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
229 281
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
521 882
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

29 159
9
Прочие государственные услуги общего характера
408 806
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
257 152
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
257 152
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
151 654
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
151 654
02
Оборона
142 492
1
Военные нужды
99 066
122
Аппарат акима района (города областного значения)
99 066
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
99 066
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
43 426
122
Аппарат акима района (города областного значения)
43 426
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 070
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
42 356
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
729 189
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
729 189
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
599 970
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
599 970
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
129 219
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
129 219
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 424 995
1
Социальное обеспечение
364 049
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
364 049
005
Государственная адресная социальная помощь
364 049
2
Социальная помощь
6 474 992
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 199 367
002
Программа занятости
618 266
006
Оказание жилищной помощи
1 317
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 879 593
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
229 281
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
521 882
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

1 778 898
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
170 130
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
275 625
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
275 625
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
585 954
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
585 954
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 670
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
22 026
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
116
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
132 846
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
246 296
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
40 000
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
15 438 771
1
Тұрғын үй шаруашылығы
625 829
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
476 823
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
476 823
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
80 000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
50 000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
30 000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
31 985
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 985
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
37 021
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 745
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
276
2
Коммуналдық шаруашылық
6 473 860
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 373 860
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
148 768
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
50 000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

1 778 898
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
170 130
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
275 625
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
275 625
9
Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения
585 954
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
585 954
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
144 670
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
22 026
021
Капитальные расходы государственного органа
116
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
132 846
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
246 296
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
40 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 438 771
1
Жилищное хозяйство
625 829
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
476 823
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
476 823
467
Отдел строительства района (города областного значения)
80 000
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
50 000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30 000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
31 985
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
31 985
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
37 021
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
36 745
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
276
2
Коммунальное хозяйство
6 473 860
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 373 860
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
148 768
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
50 000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 509 270
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
2 509 270
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 220 шешіміне 4 қосымша
2023 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 14.12.2023 № 110 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
15 763 588
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 922 863
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 863
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
2 863
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 920 000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 920 000
Нысаналы даму трансферттері
13 840 725
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12 057 137
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 546 512
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
4 510 625
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 783 588
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 783 588
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 220 шешіміне 5 қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 14.12.2023 № 110 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
18 922 967
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 388 077
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 400 487
Жұмыспен қамту бағдарламасы
544 186
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 509 270
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
2 509 270
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
маслихата города Актобе
от 22 декабря 2022 года № 220
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 14.12.2023 № 110 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
15 763 588
Целевые текущие трансферты
1 922 863
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 863
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
2 863
Отдел строительства района (города областного значения)
1 920 000
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 920 000
Целевые трансферты на развитие
13 840 725
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
12 057 137
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 546 512
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 510 625
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 783 588
Развитие транспортной инфраструктуры
1 783 588
Приложение 5 к решению
маслихата города Актобе
от 22 декабря 2022 года № 220
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 14.12.2023 № 110 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
18 922 967
Целевые текущие трансферты
6 388 077
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 400 487
Программа занятости
544 186
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью