Байғанин аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 93 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 115 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 93 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26113 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 791 261 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 970 502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 337 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 804 762 мың теңге;
2) шығындар – 8 412 787,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 761 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 756 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 517 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -619 765,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 619 765,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 36 756 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 38 575,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 621 584,9 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық

О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 93
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 11 марта 2022 года № 115. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 93 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26113) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байганинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих обьемах:
1) доходы – 7 791 261 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 970 502 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 660 тысяч тенге;
оступления от продажи основного капитала – 5 337 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 804 762 тысяч тенге;
2) затраты – 8 412 787,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 761 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 756 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 517 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -619 765,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 619 765,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 36 756 тысяч тенге;
погашение займов – 38 575,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 621 584,9 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение к решению
Байганинского районного

2 511
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
21 944,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
644 488,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
130 204
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
130 204
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
130 204
2
Әлеуметтiк көмек
472 738,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
472 738,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
263 428,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 346
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
232
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 927
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 679
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
61 019
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51 107
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 546
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 546
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 893
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
653
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
593 128,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
263 476
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
263 476
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
145 102
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
118 374
2
Коммуналдық шаруашылық
325 477,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2 511
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
21 944,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
644 488,2
1
Социальное обеспечение
130 204
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
130 204
005
Государственная адресная социальная помощь
130 204
2
Социальная помощь
472 738,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
472 738,2
002
Программа занятости
263 428,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 346
006
Оказание жилищной помощи
232
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 927
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 679
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
61 019
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51 107
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 546
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 546
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 893
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
653
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
593 128,4
1
Жилищно-коммунальное хозяйство
263 476
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
263 476
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
145 102
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
118 374
2
Коммунальное хозяйство
325 477,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)