2023-2025 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 198 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодекстің 9-1-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 222,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 907,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 315 мың теңге;
2) шығындар – 46 695,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5473,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -5473,3" мың теңге;
оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5473,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 15.11.2023 № 80 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасының "2023-2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7 - бабына сәйкес белгіленгені еске және басшылыққа алынсын:
2023 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 70 000 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 3 450 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 40 567 теңге болып белгiленсiн.

Об утверждении бюджета Кызылбулакского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2022 года № 198
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кызылбулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 222, 6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 907,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 315 тысяч тенге;
2) затраты – 46 695,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -5 473,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 473,3 тысяч тенге;
в том числе:
поступление займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 473,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2023 № 80 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 - 2025 годы" установлено:
с 1 января 2023 года:
1) минимальный размер заработной платы – 70 000 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 3 450 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 40 567 тенге.

3. 2023 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция 38 315 мың теңге сомасында көзделді.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 желтоқсандағы № 198
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 15.11.2023 № 80 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

3. 2023 год субвенция, передаваемая из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 38 315 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 29 декабря 2022
года № 198
Бюджет Кызылбулакского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2023 № 80 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ