Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 95 "2022 - 2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қарашадағы № 176 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 95 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 93 206 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 89 068 мың теңге;
2) шығындар – 102 512,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 306,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 306,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 306,7 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетінде аудандық
бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге – 282 мың теңге;

О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 95 "Об утверждении бюджет Кызылжарского сельского округа на 2022 - 2024 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 14 ноября 2022 года № 176. Прекращено действие в связи с истечением срока
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 95 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2022 - 2024 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 093 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 45 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 89 068 тысяч тенге;
2) затраты – 102 512,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 306,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 306,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 306,7 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой реадкции:
"5. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому – 282 тысячи тенге;

елді мекендерді абаттандыруға – 21 000 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға - 2 043 мың теңге;
жергілікті деңгейде мәдени - демалыс жұмысын қолдауға - 2 000 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Турымов

на благоустройство населенных пунктов – 21 000 тысяч тенге;
на освещение улиц населенных пунктов - 2 043 тысячи тенге;
на поддержку культурно - досуговой работы на местном уровне – 2 000 тысячи тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Иргизского
районного маслихата
М. Турымов